Similar lots by type
-
#227
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 460/500 -
#228
Een bronzen siervaas in art nouveaustijl, versierd met planten en een naakt in hoogreliëf.
Un vase décoratif en bronze, style Art nouveau, décoration de plantes et un nu en haut relief.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/240 -
#113
“Biddend kind op kussen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer.
“Enfant priant sur un coussin”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#173Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#637
Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#301
Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.
Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#117
Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet
Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.No longer availableDim. L: 56 cm, H: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#207
Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.
Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 3200/4000 -
#520
Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400/460 -
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 600/700 -
#211
Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.
Une vache stylisée en bronze patiné argent.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 650/700 -
#231
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#123
Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.
Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#188
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 700/750 -
#273
Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#201
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600/1800 -
#97
Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.
Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#177
Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.
Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 250/300 -
#168
Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.
Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#237
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140/160 -
#568
Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.
Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 350/400
Other lots in this auction
-
#375Movado
Een met bloemendecor gegraveerde zakhorloge van zilver 800‰. Duitse keuren. We voegen er een gegraveerde zilveren suikertang aan toe.
Une montre à gousset en argent 800‰ gravée d’un motif floral. Poinçons Allemands. Nous ajoutons une pince à sucre en argent gravée.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#466
J.S.G. NYPELS, Le code pénal Belge interprété, Bruxelles, 1867, 3 delen. In-quatro. Groene banden.
J.S.G. NYPELS, Le code pénal Belge interprété, Bruxelles, 1867, 3 volumes. In-quatro. Reliure verte.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#287Val St. Lambert
Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#752Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Aant Kiel”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/45.
“Aant Kiel”. Une eau-forte. Signée et numérotée 9/45.No longer availableDim. 4 x 8,5 cmEstimate: € 20/25 -
#830
Postzegels in zes albums: - Ijsland, Kanaaleilanden, Isle of Man (Schaubek, weinig gevuld). - Canada (1851-1980)(Abria, matig gevuld). - Losse fardes m.b.t. Zilveren Jubileum Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, matig gevuld). - Great-Britain (1840-1973), insteekalbum met vele dubbele. - Jersey (1970-1991) (Excellent, weinig zegels). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, weinig zegels).
Six albums aux timbres-poste: - Islande, Iles Anglo-normandes, Isle of Man (Schaubek, peu rempli). - Canada (1851-1980)(Abria, peu rempli). - Fardes dépareillées concernant le Jubilée d’Argent de Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, peu remplis). - Great-Britain (1840-1973), album d’insertion aux doubles. - Jersey (1970-1991) (Excellent, peu de timbres). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, peu de timbres).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#468
“La Belgique en guerre”. Maurice Maeterlinck, Cyriel Buysse & L. Dumont-Wilden. Met illustraties van Ernest Van Hammée. Omstreeks 1920.
“La Belgique en guerre”. Maurice Maeterlinck, Cytriel Buysse & L. Dumont-Wilden. Illustré par Ernest Van Hammée. Vers 1920.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#749
Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 8à/100 -
#495Leopold Van Esbroeck
“Zittende vrouw.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
“Femme assise”. Une statue en noyer sculpté.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 50/70 -
#697
Luigi Guicciardini. “Beschrijvinghe van alle de Nederlanden”. Facsimile van het boek uit 1612. Fibula-Van Dishoeck, Haarlem 1979.
“Beschrijvinghe van alle de Nederlanden”. Luigi Guicciardini. Fascimile du livre de 1612. Fibula-Van Dishoeck, Haarlem 1979.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#221
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.
Une paire de chandeliers sur socles en marbre, portés par des maures.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260/280 -
#222P. Alechinsky
“filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.
“filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.No longer availableDim. 59 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/50