Similar lots by type
-
#231Mestdagh Meyers à AnversEen schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#123Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 250 / 400 -
#193Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#393H. BecquetEen aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283Een driedelig klokstel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee siervazen, Frans werk.
Une garniture de cheminée en trois parties, comprenant une pendule et deux vases, oeuvre Française.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#366Oosters bidkleed van wol. Handgeknoopt. Enige randslijtage.
Un tapis de prière d’Orient en laine, nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Een handtas van struisvogel leder. Gemerkt en met certificaat van Kampala Uganda. Patent 2753093.
Un sac à main en cuir d’autruche. Marque et avec certificat de Kampala Ouganda. Patente 2753093.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#202“La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.
”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.No longer availableDim. 95 x 69 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#717Twee bustes van ivoor. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes en ivoire sculpté. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#292MartheGestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#330Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300 / 350 -
#268Een grote porseleinen vaas met een polychroom landschap met allegorie op de wetenschap op de buik. Rozerode fond. Frankrijk, XIXde eeuw.
Un grand vase en porcelaine avec un paysage polychrome, allégorie de la science sur le ventre. Fond rouge rose. France, XIXième siècle.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#78“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.
Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.No longer availableDim. b: 7 cmEstimate: € 200 / 260

