Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid  met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.

Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.

Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.
Dim. h: 41 cm
SKU: 1004180138.
Category: Klokstel.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #123

    Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #393
    H. Becquet

    Een aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.

    Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #231
    Mestdagh Meyers à Anvers

    Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #283

    Een driedelig klokstel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee siervazen, Frans werk.

    Une garniture de cheminée en trois parties, comprenant une pendule et deux vases, oeuvre Française.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #585
    Swarovski

    “Pinguinkoppel met kuiken”. Twee beeldjes van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    “Couple de pingouins avec poussin”. Deux statuettes en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.

    Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #658

    Een grote kom van Chinees porselein met een blauw decor van tekens en met messingen rand. Onderaan gemerkt.

    Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #777

    Twee diverse borden van polychroom porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #463

    Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.

    Un lot de 33 livres en Néerlandais, la plupart portent sur l’Art.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #428

    Een dienblad van Coca Cola. “Kenmerk van goede smaak.” Omstreeks 1950.

    Plateau de Coca Cola, “Kenmerk van goede smaak”. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 63 x 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #333

    Lot glaswerk: een vaas van Boheems kristal, rood gekleurd in de massa (H. 22 cm). Een kleurloze vaas op voet gemerkt Orrefors en genummerd (H. 20 cm). Een glazen schenkkan met geëmailleerde bloemen versierd (letsel aan voet, H. 30 cm). Een klein vaasje van glaspasta met landschapdecor, gemerkt Daum Nancy (haarbarst, H. 7,5 cm).

    Lot de verrerie: un vase en cristal de Bohème coloré rouge dans la masse (H. 22 cm). Un vase incolore sur piédouche avec la marque Orrefors et un numéro (H. 20 cm). Une cruche en verre aux fleurs émaillées (dégât au pied, H. 20 cm). Un petit vase en pâte de verre à décor d’un paysage, marque Daum Nancy (cheveux, H. 7,5 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #330

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #351

    Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).

    Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #800

    Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.

    Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.
    No longer available
    Dim. b: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More