Similar lots by type
-
#283
Een driedelig klokstel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee siervazen, Frans werk.
Une garniture de cheminée en trois parties, comprenant une pendule et deux vases, oeuvre Française.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180/220 -
#123
Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 250/400 -
#231Mestdagh Meyers à Anvers
Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400/500 -
#193
Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/200 -
#393H. Becquet
Een aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#552Corneille
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#806
Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25/35 -
#447Steiff
Drie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#757Goebel.
“De kleine violist”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
“Le petit violoniste”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#490Swarovski
“De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 80/120 -
#183
“Minerva”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. naar een werk van F. Schmid. Berlin, 1937.
”Minerva”. Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de F. Schmid. Berlin, 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400/600 -
#208
Een groot bestek van 800‰ zilver, compleet voor twaalf personen en met uitgebreid serveerbestek. Tijdperk art deco.
Un service à couverts en argent, 800‰. Complet pour douze convives et avec un couvert à service.No longer availableDim. 8500 g bruto (6535 g zonder messen)Estimate: € 1500/1800 -
#251A. LaplanchePeriod: 1854-1935
“Liggend hertje”. Een bronzen beeldje.
”Petit cerf couché”. Une statuette en bronze.No longer availableDim. 15 x 7,5 cmEstimate: € 120/180 -
#245
Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 85 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800/1000 -
#800
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.
Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#351
Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120/200