Similar lots by type
-
#188Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
Un couteau tibétain en bronze, décoration d’un animal fantastique à couronne.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#61Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu féminin”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#177Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre veiné brun, décoration d’un buste féminin en régule et dompteurs de chevaux d’après ‘Les Chevaux de Marly’. Pas de clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#163Een paar bronzen waterdragers.
Une paire de porteurs d’eau en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#57Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#507Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
”Shiva dansante”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#221Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre repoussé jaune . Avec balancier et poids.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201E. Laurent“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#203Een Franse schoolklok met eikenhouten lijst. Met slinger en sleutel. Omstreeks 1880.
Une pendule d’école française à encadrement en chêne. Avec balancier et clé. +- 1880.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#520Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#556HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#55Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#59Herman BielingPeriod: 1887-1964“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#514“Meisjes met bloemen”. Olieverf op doek.
”Filles et fleurs”. Huile sur toile.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,86 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,86 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#288Val St-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
Pied de lampe en cristal rose. Marque à la base et étiquette.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474Een lot varia met onder meer een verrekijker, een struisvogelei, enz.
Un lot varié, comprenant une paire de jumelles, un oeuf d’autruche, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#657Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#800Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200 / 250 -
#167Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit twaalf grote en twaalf kleine lepels, twaalf grote en twaalf kleine vorken, vijf eierlepeltjes en een sauslepel.
Un service à couverts en argent 800‰ comprenant douze grands et petits couteaux, douze grandes et petites fourchettes, cinq cuillères à oeufs et une cuillère à sauce.No longer availableDim. +/- 2850 gramEstimate: € 750 / 850 -
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,24 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 350 / 450

