Similar lots by type
-
#188Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre repoussé jaune . Avec balancier et poids.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Een paar bronzen waterdragers.
Une paire de porteurs d’eau en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#201E. Laurent“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
”Shiva dansante”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#91“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu féminin”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#203Een Franse schoolklok met eikenhouten lijst. Met slinger en sleutel. Omstreeks 1880.
Une pendule d’école française à encadrement en chêne. Avec balancier et clé. +- 1880.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#598Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#507Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#177Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre veiné brun, décoration d’un buste féminin en régule et dompteurs de chevaux d’après ‘Les Chevaux de Marly’. Pas de clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#248Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
Un couteau tibétain en bronze, décoration d’un animal fantastique à couronne.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#380Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#307Een lot zilver, bestaande uit een vierdelig nagelsetje, lepeltjes en vorkjes.
Un lot d’argent, comprenant un nécessaire à manucure en quatre pièces, cuillères et fourchettes.No longer availableDim. 565 gramEstimate: € 100 / 120 -
#583Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.
Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 130 / 160 -
#735Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti en rectangle de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
Une paire de candélabres sous forme de palmiers en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#360Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,40 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,40 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#791Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
Miroir en cadre doré en bois et plâtre.No longer availableDim. 112 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#102Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.
Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.No longer availableDim. 165 x 121 cmEstimate: € 130 / 150 -
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50

