Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.
SKU: 2405160118.
Category: Klokstel.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #583

    Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #338

    Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #581

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #266

    Grote eikenhouten koffer met smeedijzeren hengels.

    Grand coffre en chêne aux charnières en fer forgé. Le front à quatre panneaux.
    No longer available
    Dim. L. 175 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #505

    Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Drie mooi geïllustreerde boekjes. Evenals “Buzinbox”, een metalen doos met daarin een geborsteld stalen lijst met een illustratie van André Buzin en 102 reproducties van de ontwerpen van Buzin. Genummerd exemplaar, beperkte oplage. Vergezeld van 75 verschillende postfrisse zegels met de bewuste vogels.

    Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Trois petits livres joliment illustrés. Ainsi que “Buzinbox”, une boîte en métal contenant un cadre à photographie en acier brossé et 102 reproductions de dessins par Buzin. Exemplaire numéroté, edition limitée. Accompagnés de 75 différents timbres non oblitérés décorés des oiseaux en question.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #510

    Een Leuchtturm-album in leren band, met alle verschillende muntstukken van alle Eurolanden d.d. 2002 evenals een 2 euromunt uitgegeven in 2005 ter ere van de B.L.E.U. 8 kaarten met nationale munststukjes per Europees land. Een doosje met 18 1 centmuntjes (1 voor elk muntunieland) en een penning. 2 carnets “Euro FDC 2014) met alle euromunten en een penning met beeldenaar van Filip, Koning der Belgen. Enkele FDC-enveloppes van de U.N. met munt m.b.t. D-Day. Evenals 12 penningen en munten van bron(..)

    Un album Leuchtturm, reliure cuir contenant toute les pièces de monnaie des pays de l’Union Monétaire de 2002 ainsi qu’une pièce de 2 euro éditée en 2005 honorant l’U.E.B.L. 8 cartes au pièces de monnaies nationales par pays européen. Une boîte contenant 18 pièces d’un cent (1 pour chaque pays) et une monnaie. 2 carnets “Euro FDC 2014) avec toutes les pièces de l’euro et une monnaie avec Filip, Roi des Belges. Quelques FDC-enveloppes des N.U. avec monnaie commémorant D-Day. Ainsi que 12 monnaies(..)
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #426
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #107

    Een Madonna met kind van kunststof onder stolp.

    Vierge à l’enfant en plastique, sous globe.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #745

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. h: 220 x 158 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #664
    Godeau

    “St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een schotel van blauw en wit porselein met een decor van een vaas en bloemen. Randschilfer. Chinees werk.

    Plat en porcelaine bleue et blanche à décor d’un vase et de fleurs. Travail chinois. Grand éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #332
    Emiel Van Damme

    “Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Koninklijke Munt van België en Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 munten (5 gouden 22 ct en 19 sterling zilveren), replica’s van Belgische frankmunten uit de XIXde en de XXste eeuw. Compleet met presentatiekoffertje en het boek “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.

    Monnaie Royale de Belgique et Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 pièces de monnaie (5 en or 22 ct en 19 en argent sterling ), répliques des pièces en francs belges des XIXe et XXe siècles. Complet avec coffret de présentation et le livre “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #586

    Een tweedeurs kussenkast van gefineerd hout. XVIIIe eeuw.

    Armoire à coussins à deux portes en bois de placage. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 154 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More