Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.
SKU: 2405160118.
Category: Klokstel.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338

    Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #581

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #583

    Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #450

    Een lot van drie Oosterse karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #77

    Een aardewerken vaas, versierd met hulstbladeren in reliëf in een fries. Tijdperk art deco.

    Vase en faïence décoré d’une frise de feuilles de houx en relief. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59
    Jozef Tilleux

    “Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Eglise du béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #265

    Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #97

    Een kolompendule van hout en geel koper.

    Pendule à colonnes en bois et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 4
  • #608

    Een lot munten waaronder een zevental van sterlingzilver, de overige van verzilverd metaal. Liechtenstein, Belgische Ecus, 250 BEF-stukken, Zwitserse munten. Drie verzilverde servetringen, een pillendoosje Artes gemerkt 800‰ en enkele gewone geldstukken.

    Lot de pièces de monnaie dont ± 7 pièces en argent sterling, les autres en métal argenté. Liechtenstein, Ecus belges, pièces de 250 FB, des pièces suisses. Trois anneau à serviettes argentés, une boîte à pilules Artes en argent 800‰ et quelques pièces de monnaie courantes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #524

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #427

    Een schotel van blauw en wit porselein met een decor van een vaas en bloemen. Randschilfer. Chinees werk.

    Plat en porcelaine bleue et blanche à décor d’un vase et de fleurs. Travail chinois. Grand éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #742

    Een koperen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en cuivre à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Louis Melis

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #86

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten in verbinding.

    Table en acajou aux allonges. Pieds cannelés à entretoise.
    No longer available
    Dim. l: 140 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #625

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More