Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.
SKU: 2405160118.
Category: Klokstel.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #583

    Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #338

    Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #581

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #672
    Albert Beaussaert
    Period: 1898-1985

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #730

    Zes stoelen van witgepatineerd hout.

    Six chaises patinées blanches.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #566
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 204 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #102
    Limoges

    Een siervaasje van meerkleurig porselein met gelobde hals en versierd met korenbloemen. Gesigneerd ‘Haviland’.

    Vase décoratif en porcelaine polychrome au bord lobé et décoré de bleuets. Signé Haviland.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 28 / 34
  • #235
    Giorgio Beverly Hills

    “Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.

    “Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #62

    Een mondgeblazen glazen karafje en een handgeschilderd glazen vaasje.

    Carafe en verre soufflé à décor d’un personnage en camaïeu blanc et un vase décoré de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #707

    “De kruisafneming”. Een bas-reliëf van gesculpteerd lindenhout met onderaan een wijwatervaatje. XIXe eeuw.

    “La descente de la croix”. Bas relief en tilleul sculpté, le bas formant bénitier. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #590
    Chantal Thomass

    Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.

    Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #153

    Twee koralen.

    Deux pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een wandtapijt met een voorstelling van de Heilige Drievuldigheid omringd door serafijnen.

    Tapisserie représentant la Trinité entourée de séraphins.
    No longer available
    Dim. 261 x 174 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579
    Kees Van Bohemen

    “Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.

    “Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #489
    De Bruyn

    “Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.

    ‘Poisson”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 80.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More