#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#485Een oud album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, matig gevuld met postzegels, overwegend uit de XIXde en eerste derde XXste eeuw. Evenals een oud facturenboek, met zegels uit de Overzeese Gebieden uit dezelfde periode. Vele losse zegels en toevoegingen. We voegen er een Edelweis-album aan toe met Belgisch Luchtpost-en telegraafzegels en voorgedrukte zegels en een album met overwegend spoorwegzegels. En tenslotte een klein FDC-album met Sabena-omslagen met MK-afstempeling.
Un ancien album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, contenant des timbres postes, en majorité du XIXe et le premier tiers du XXe siècle. Ainsi qu’un ancien livre de comptabilité avec des timbres des Pays d’Outremer de la même période. Beaucoup de timbres dépareillés. Nous ajoutons un album Edelweis contenant des timbres aériens et télégraphe, des timbres pre-oblitérés et un album avec surtout des timbres des chemins de fer. Finalement un petit album FDC aux enveloppes de Sabena aux affranc(..)No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#365Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
#648Een Spaanse kadettendegen. Gemerkt Toledo, Spain.
#323Een lot van drie glaspasta coupes met verzilverde voet.
Lot de trois coupes en pâte de verre aux piédouches en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#82Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lot de cristaux comprenant un vase taillé aux frise de fleurs sur fond rouge, un cendrier et une coupe incolores.No longer availableEstimate: € 40 / 50