Similar lots by type
-
#583Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#338Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#101LimogesEen porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een wijnrode fond. Gemerkt.
Terrine et présentoir en porcelaine à décor polychrome de fleurs peintes à la main. Détails dorés sur fond bordeaux. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#515Edel Collecties“Le Patrimoine Belge”. Reeks van zeven munten. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Reeks van zes munten. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Reeks van vier munten. Alles van verzilverd en verguld koper. Telkens met een uitvoerig certificaat. We voegen er een kistje met 11 soortgelijke munten aan toe. Grotendeels uitgave Alan Roberts.
“Le Patrimoine Belge”. Suite de 7 pièces de monnaie. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Suite de 6 pièces. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Suite de 4 pièces. Le tout en cuivre doré et argenté. Chaque fois avec un certificat extensif. Nous ajoutons un coffret avec 11 pièces de monnaie semblables. En partie Ed. Alan Roberts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#780Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 128 x 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#504“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ITH.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée ITH.No longer availableDim. 44 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#718Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Elf Delftse tegels met diverse decors. Omstreeks 1800.
Onze carreaux de Delft aux différents décors. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#130Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300 / 400 -
#73Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.
Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#230“Eenheid in verscheidenheid”. Een koffertje met 10 sterling zilveren munten m.b.t. de E.U. d.d. 2000. Ed. EMC.
“Eenheid in verscheidenheid”. Coffret contenant 10 pièces de monnaie en argent sterling concernant l’Union Européenne de 2000. Ed. EMC.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#423Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#199Frans Van Immerseel“De lange wapper”. Een glas-in-loodraam in lichtbak. Gesigneerd.
“Lange Wapper”. Un vitrail avec lumière . Signé.No longer availableDim. 90 x 144 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Lot Belgische postzegels: 2 albums met First Day Covers, een album met recente zegels van de Spoorwegen, twee albums met recente zegels en vellen. En het boekje “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” door Jo Gérard.
Lot de timbres postes belges: 2 albums aux FDC, un album aux timbres des chemins de fer récents, deux albums aux timbres et feuillettes récents. Ainsi que le livre “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” par Jo Gérard.No longer availableEstimate: € 100 / 120

