Similar lots by type
-
#581
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#338
Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#583
Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#541
Een chinees porseleinen vaas met personages en een afgeplatte buik.
Gourde en porcelaine de Chine à décor de personnages. Deux anses en forme de dragons, panse aplatie.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#256
Een tweedeurs vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Vitrine basse à deux portes vitrées. Chêne richement sculpté dans le style Renaissance.No longer availableDim. 160 x 146 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#446
Een armstoel van gesculpteerd hout.
Fauteuil en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#37
een inktstel van verguld brons met glazen inktpotje. Gesigneerd ‘A. Marrionet’. Tijdperk art nouveau. We voegen er een inktpot van meerkleurig porselein met koperen monturen. Onderaan gemerkt ‘Limoges’.
Deux encriers. L’un de style art nouveau en bronze doré avec récipient en verre, signé A. Marrionet, l’autre en porcelaine polychrome aux montures en cuivre, marqué Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#290Trussardi, Joop, Boss, Guerlain
Vier grote parfum display drie van glas en één plastiek.
Cinq grands displays de parfum dont trois en verre et deux en plastique.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#563
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#322
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631
Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.
Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 120 / 200 -
#192
“Landschap met molen”. Olieverf op paneel. Hollandse school met een toeschrijving aan Jongkind. 19de eeuw.
“Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, attribué à Jongkind. XIXe siècle.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#728
Gelakte plaatijzeren plateau met centraal twee geschilderde kinderen. Rondom een vergulde fries. XIXde eeuw. Sporen van roest.
Plateau en tôle laqué. Sur le fond deux enfants peints entouré d’une frise dorée. XIXe siècle. Traces de rouille.No longer availableDim. L. 61,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586
Een tweedeurs kussenkast van gefineerd hout. XVIIIe eeuw.
Armoire à coussins à deux portes en bois de placage. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 600 / 800 -
#475United Nations
Vijf albums met postzegels, FDC’s e.d. Evenals een aantal lossen mapjes met recente zegels uit exotische landen met als thema “dieren”.
Cinq albums de timbres-postes, FDC e.a. Ainsi que des fardes dépareillées de timbres récents de pays exotiques avec comme thème “animaux”.No longer availableEstimate: € 60 / 100