#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#479Twee Japanse prenten.
Deux estampes japonaises.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#382Een stoel en een armstoel van gedraaid eikenhout in Lodewijk XIII stijl. Bekleed met roze gestreept fluweel. XIXe eeuw.
Chaise et fauteuil en chêne tourné de style Louis XIII. Recouvert de velours rose. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#545United NationsEen map met 5 first day issue enveloppes (1973) met telkens de afgestempelde postzegel en een sterling zilveren herdenkingsmunt.
Classeur contenant 5 enveloppes first day issue (1973) chaque fois un timbre poste oblitéré et une pièce de monnaie en argent sterling.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691Een jongen en een meisje van verguld brons. Voetstukken in Lodewijk XV-stijl.
Deux statuettes d’une fille et d’un garçon en bronze doré. Bases de style Louis XV.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#62Een mondgeblazen glazen karafje en een handgeschilderd glazen vaasje.
Carafe en verre soufflé à décor d’un personnage en camaïeu blanc et un vase décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
Horloge de vestibule en chêne sculpté à mouvement en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200 / 240