#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#552Een Chinees kastje met twee laden.
#750MoriTwee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#610Nina Ricci“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
#125Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. (te herstellen).
Montre de poche en or jaune 18 ct gravée. A réparer.No longer availableDim. Bruto: 48,94 gEstimate: € 200 / 300 -
#305Christian Dior DuneParfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
#537Een gesculpteerd houten masker met schelpjes. Dan, Ivoorkust.
#131SitzendorfEen kastspiegel in een neorococo lijst van meerkleurig porselein, versierd met engeltjes en bloemen in hoogreliëf. Enkele kleine manco’s. Tweede deel XIXe eeuw.
Miroir de boudoir de style Rococo en porcelaine polychrome décorée d’angelots et de fleurs en relief. Quelques petits manquants. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#288Een verguld metalen sigarettenhouder in de vorm van een wereldbol op onyxen voet.
Présentoir à cigarettes en métal doré en forme d’une globe sur base en onyx et cuivre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 40 / 60