Similar lots by type
-
#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#338Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#583Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#66KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120 / 200 -
#598“Maria Heilig Hart” & “Edeldame”. Twee handgeschilderde miniaturen met een met ivoor ingelegde lijst.
“Marie, Sacré Coeur” et “Dame noble”. Deux miniatures peintes à la main dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#773Een salontafel van gesculpteerd eiken hout in renaissancestijl op centrale voet, eindigend in vier gevleugelde leeuwen.
Table de salon en chêne sculpté de style Renaissance sur pied central terminant en quatre lions ailés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#698Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.
Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#92Fernand Scouflaire“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Femme au collier rouge”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#600Classiques du TimbreReeks in vermeil uitgevoerde kopieën van oude postzegels. In verzorgd presentatiekistje. 925‰ en genummerd 58/5000. Twee exemplaren van de 25 ontbreken. Ongeveer 500 g sterling zilver.
Série en vermeil de copies de timbres postes anciens. Dans un coffret de présentation soigné. 925‰ et numérotée 58/500. Deux exemplaires des 25 manquent. ± 500 g d’argent sterling.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#396Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, kopjes, een bierpul met tinnen deksel, enz.
Lot varié de porcelaines, comprenant un service à thé, des tasses, une chope au couvercle en étain etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#162Jozef MousPeriod: 1896 - 1968“Winter aan de dokken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les docks en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#327Een kruisbeeld van zwartgelakt hout en schildpad met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et écaille avec un corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#316TabrizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 300 cmEstimate: € 200 / 240

