Similar lots by type
-
#118Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen
Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#583Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#291Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Naar het Vieux de Bruxelles.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée de type Vieux Bruxelles. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134N. Dofris (?)“De wandelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage boisé au baladeur”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 58 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#562Een serie van tien landelijke eikenhouten stoeltjes met rieten zitten, ruggen met latwerk met diverse versiering. XIXde eeuw.
Suite de dix petites chaises rustiques aux sièges en osier, dossiers à lattes légèrement différents. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#412G. Kramer“Portret van een jong meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#331Een lot roze gekleurd kristal, bestaande uit twee fluitvazen en een lampenvoet. De laatste gemerkt ‘Val St. Lambert.
Lot de cristaux roses dont deux vases flûtés et un pied de lampe. Ce dernier à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121Een voorstelling van het Heilig Hart van gesculpteerd albast. Eén vingertje manco.
Le Sacré Coeur en albâtre sculpté. Une doigt manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#278Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Tijdperk Art deco. Onderaan gemerkt. Model D1049.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs. Epoque art déco. Marque sous la base. Modèle D1049.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#585Yves Saint LaurentArmbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#170Ovale tazza van gedreven en gegraveerd zilver met twee oortjes versierd met spanjoletten. Gehaltemerk voor 800‰.
Tazza ovale en argent repoussé et gravé à deux anses décorées de crémones. Marque de titre 800‰.No longer availableDim. 369,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#295Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#156Een paar notenhouten buffetten met opzet. Onderaan twee laden boven twee deuren, bovenaan twee paneeldeuren aan weerskanten van een vitrinedeur met latwerk. Voorheen gesteund door twee gerainureerde zuiltjes. Einde XIXde eeuw.
Paire de buffets à deux corps en noyer. Le bas ouvrant à deux tiroirs au dessus de deux portes pleines, le haut, porté par deux colonnettes rainurées, ouvrant à deux portes à deux portes pleines décorées de guirlandes flanquant une porte vitrées à lattes. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b. 149 cmEstimate: € 600 / 800

