#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#118Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen
Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#656Een vitrinekast van gefineerd hout in Engelse stijl.
#248Een fractie wit en grijs mineraal en een fractie okeniet.
#17Een meisjesbuste van meerkleurig porselein. Gemerkt ‘Lladro’. We voegen er een zittend meisje van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk aan toe.
Deux statuettes en porcelaine. L’une un buste de jeune femme à la marque de Lladro, l’autre une fille assise portant une marque italienne.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#57CapodimonteEen groep in de vorm van een een jongen en een meisje met bloemen van wit en blauwe zachte pasta. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un garçon et d’une fille aux fleurs en pâte tendre bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#609Een kerkwandversiering van hout en kunststof, ter ere van Maria, in barokke stijl.
Décoration murale d’église en bois et plastique honorant Marie. Style baroque.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 50 / 80 -
#617Vier paar kandelaars en een kerkkandelaar van geel koper.
Quatre paires de candélabres et un candélabre d’église en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#198Een servies van monochroom wit en verguld porselein, bestaande uit en theepot, melkkannetje en suikerpot, veeriten kopjes, elf onderschoteltjes en twaalf borden. Enkele randschilfers.
Service en porcelaine monochrome blanche et dorée, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, quatorze tasses, onze soucoupes et douze assiettes. Quelques éclats.No longer availableEstimate: € 120 / 200