Other lots in this auction
-
#391
Bordje van Chinees blauw en wit porselein. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine bleu et blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø é” CMEstimate: € 35/45 -
#65
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,14 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 400/450 -
#318
Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.
Un pique-fleurs de cristal taillé et coloré.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#465
Twee handgeknoopte Oosterse wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 147 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#80
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,32 ct.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 1100/1200 -
#297Val Saint-Lambert
Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.
Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#91Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#463
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang. Queue collée.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120/180 -
#329Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#9
Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableDim. 3-7cmEstimate: € 60/80 -
#28
Een karaf van rood Boheems kristal.
Une carafe en cristal de Bohême rouge.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 50/60 -
#216F. Van Baden
Een fijn gebeeldhouwd eikenhouten sierornament ter nagedachtenis van Paus Johannes XXIII. Met klok.
Un ornement en chêne finement sculpté à la mémoire du pape Jean XXIII. Avec horloge.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 60/100