Other lots in this auction
-
#383
Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.
Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60
Een 18 K geelgouden hanger versierd met bloemen en pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats orné de fleurs et de perles.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 180 / 250 -
#593Schildkröt
Een zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
Une poupée en plastique noir. Marquée dans le cou.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516
Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met een lade. De deuren en zijkanten versierd met decors van pietradura.
Meuble chinois à deux portes laqué noir avec un tiroir. Les portes et les côtés sont ornés de décors en pierre dure.No longer availableDim. 102 x 76 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#77Legras
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#223
Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.
Une paire de bougeoirs en cuivre richement décorés de créatures mythiques.No longer availableDim. h 82,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#438Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de mechanica”. Kleine bronzen figuur met witmarmeren voetstukje. Achteraan gesigneerd en genummerd 37/100.
"Par la mécanique". Petite figure en bronze avec socle en marbre blanc. Signé et numéroté 37/100 au dos.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#323Ellfenbein, Bavaria
Een reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.
Ensemble de six tasses à moka et soucoupes en porcelaine multicolore et dorée. Sur plateau en laiton. Marqué. On y ajoute un sucrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100