Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van zwart marmer.
Een schouwpendule van zwart marmer.
Een schouwpendule van zwart marmer.

Een schouwpendule van zwart marmer.

Pendule de cheminée en marbre noir.
Dim. 35 x 36 x 13
SKU: 2709220141.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #9

    Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.

    Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.
    No longer available
    Dim. 3-7cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667
    Wirel

    13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.

    13 albums de bandes dessinées en français. “Les Aventures de Bessy”. Editions anciennes, les numéros 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 sont premières éditions. Les numéros 2, 9, 12, 15 et 22 sont réédités. Etats moyennes à bons.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een gesculpteerd hardhouten Aziatische salontafel. Met glazen blad.

    Une table basse asiatique en bois dur sculpté. Avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 44 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #337

    Een paar massieve messingen vijzels.

    Une paire de mortiers en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #632
    Fons Verstreken
    Period: 1929-2011

    “Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.

    « Accroupi 2 ». Gravure. Signée et Epreuve d'artiste hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #582
    Stefaan Tessely
    Period: °1933

    “Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue sur l'étang". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #184
    M.L. Peters

    “Ingang van het Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Entrée du Béguinage de Bruges". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.

    Table à ouvrage en placage de noyer avec pieds laqués noirs. Dans la tablette deux petits abattants avec des tampons de couture à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 80 x 46 x 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #242
    Frans Nackaerts
    Period: 1884-1948

    “Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    "Paysage agricole impressionniste". Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #383

    Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.

    Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.

    Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More