#709
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
#723
Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#798
Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50
Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
#550
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cm (z.s)Estimate: € 100 / 120 -
#546
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#411
#829Frans RosPeriod: 1883-1968
#860
Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
#557
Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#322H. J. Martin
#195
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#73Philipp KittlerPeriod: 1861 - 1944
“De bokser”. Een beeld van zamak op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le boxeur”. Une statue en régule sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#51
Vier massieve bronzen personages. Noord-Europa.
#234
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150