Similar lots by type
-
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#184Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 140 / 180 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40 -
#199Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.
Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.No longer availableDim. 196 x 87 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.
Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.
Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.No longer availableDim. 113 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#192Felix Eyskens“Winters boerentafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 108 cmEstimate: € 200 / 260 -
#245Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 600 / 700 -
#585Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#544Reno“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#171“De hoornblazer.” Beeld van zamak met houten sokkel.
“Le joueur de clairon”. Statue en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Morisse“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484“Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.
Paire de compositions. Huile sur toile. Attribuées aux versos: Del Pezzo.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 500 / 700 -
#542“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200

