#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#391Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
#249Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#198Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#745Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
#508Een klein theepotje met warmhouder van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une petite théière avec réchaud en porcelaine chinoise, décor de chiens Fô sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#869Drie verschillende zeeschelpen, waarvan één met een caméedecor en gemonteerd als lampje op een bronzen voet.
#230Een bijzonder 18 karaats geel gouden armband bezet met parels en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de deux perles et de deux améthystes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#558Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#341Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.
Un groupe Art Déco en régule de deux chiens sur socle en onyx.No longer availableDim. l: 31,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#176Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen .
Un chevalet en bois, décoration de guirlandes et dauphins baroques.No longer availableDim. h: 210 cm; b 65 cmEstimate: € 420 / 480 -
#387“Boogschutter”. Een plaasteren beeld met tweekleurig patina.
”Sagittaire”. Une statue en plâtre à patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120