Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwspiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl.

Een schouwspiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl.

Un miroir de cheminée en bois doré style Louis Philippe.
Dim. 142 x 90 cm
SKU: 2808180604.
Category: Spiegel.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #604
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #824

    Een grote schouwspiegel, geflankeerd door twee gedraaide stijlen en bovenaan met een ovale uitsparing met een litho met zeilschepen en met Lodewijk XVI-versieringen.

    Un grand miroir de cheminée flanquée de deux colonnes tournées, le dessus avec une lithographie de voiliers et décorations Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 190 x 113 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #229

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #629

    Een XIXe eeuwse tuinspiegel.

    Un miroir de jardin, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #816

    Een eikenhouten grammofoonmeubeltje met twee deurtjes. We voegen er een reeks platen aan toe.

    Un meuble à grammophone en chêne à deux portes. Nous ajoutons une série de disques.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #594

    Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.

    Un trumeau en bois doré style Louis Philippe avec un blason dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 220 / 300

Other lots in this auction

  • #327

    Theaterkijker van messing en parelmoer.

    Lunettes de théâtre en laiton et nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #522

    Een Indisch wollen tapijt.

    Tapis indien en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 255 x 338 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #38

    Verrekijker in lederen etui.

    Jumelles dans l’étui en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #216

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #510

    Een chaise-longue met blauwe bekleding en verstelbaar hoofdeinde.

    Une chaise-longue avec revêtement bleu et tête de lit ajustable.
    No longer available
    Dim. l: 170 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #796

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.

    Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 213 x 124 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #752
    Anton Mauve
    Period: 1838 - 1888

    “Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #610

    Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.

    Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.
    No longer available
    Dim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 150
  • #45

    Een paar 22 karaats geel gouden oorbellen bezet met 8 briljantjes.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 22 ct. sertie de 8 brillants.
    No longer available
    Dim. 3,92 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #563

    “Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.

    “Sage chinois au bol”. Statuette en ivoire sculpté et partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #386

    Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.

    Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 73 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #538

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor met paleisscènes. Binnenin vijf dekseldoosjes en twaalf rechthoekige schaaltjes, evenals een groot aantal ivoren speelchips in zes maten. Zonder sleuteltje.

    Boîte chinoise en bois laqué noir et doré à décor de palais. L’intérieur à cinq boîtes couvertes et douze plats rectangulaires, ainsi qu’une grande quantité de fiches en ivoire (six tailles différentes). Sans clé.
    No longer available
    Dim. 31 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More