Other lots in this auction
-
#353Goebel, GermanyEen uitgebreid kerststalletje. Monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Dertiendelig. Eén pootje van het ezeltje gerestaureerd.
Une crèche de Noël élaborée. Faïence blanche monochrome dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas. Treize pièces. Une patte de l'âne restaurée.No longer availableDim. h: 23 cm - 6 cmEstimate: € 300 / 350 -
#487Een moderne sculptuur naar het werk van Csaky.
Une sculpture moderne d'après l'oeuvre de Csaky.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#16Friso KramerArchitectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.
Chaise d'architecte. Marqué Ahrend Cirkel et daté du 6 juillet 1961.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250 / 400 -
#313Lladro“Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
"Demoiselle avec une charrette aux fleurs et des chats". Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 70 / 120 -
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120 / 200 -
#542Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#116Een paar gepolychromeerd gietijzeren bijzettafeltjes in Art Nouveau-stijl.
Paire de tables d'appoint en fonte polychrome de style Art Nouveau.No longer availableDim. 60 x 46 x 36 cmEstimate: € 220 / 240 -
#342Fr. Luyckx“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableDim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#262Jean Platteel“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16,5 x 24,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#107Lladro“Three sisters”. Een groep in Spaans porselein. Gemerkt.
"Trois sœurs". Un groupe en porcelaine espagnole. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2000 / 2200



