#114
“Portret van Edward VI”. Olieverf op paneel. Te restaureren. Naar de XVIe eeuw.
"Portrait d'Edouard VI". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 500 / 800 -
#378
Een vintage metalen bureaulamp.
#498
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
#185
#40
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens één parel.
#433
Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.
#142
“Allegorie op de wetenschap en de kunsten”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
« Allégorie des sciences et des arts ». Huile sur toile. Ecole hollandaise du XVIIe siècle. Restaurée et refaite.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 400 / 600 -
#63
Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567
#495
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#291
Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
#70
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150 / 250