#548
Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#173
“Varkentje”. Een metalen beeldje.
#623
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244K. M. Van de Laar
“Winters zicht met hoeves aan een stroom” & “Houtsprokkelaars met paardenkar in het bos”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue d'hiver avec fermes au bord d'un ruisseau & Ramasseurs de bois avec charrette à cheval dans la forêt. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200 / 260 -
#72Jan Van der Aa
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#493
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op een zwart marmeren sokkel.
#86
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
#528
Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
#56
Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#286
Een table de milieu met gevacheteerd blad.
#345
Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#281
Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.
Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 55 / 65