#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#352
“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
“Jockeys”. Toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#518
Een paar dekselpotten van chinees porselein.
#669
Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
#80
Een parelarmband met gouden slot en bolletjes.
#17
Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
#482
“Muziek”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘02.
“Musique”. Une sérigraphie. Signée et datée '02.No longer availableDim. 55 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#684Horn Collection
#425
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#556
Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.
#689
#245Lalique, France
Een kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.
Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.No longer availableDim. h: 8 - 11,5 cmEstimate: € 200/300