Other lots in this auction
-
#170Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,38 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 480 / 550 -
#669Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#876Een mahoniehouten bridgetafel met klapblad.
Une table de bridge en acajou avec tablette amovible.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#40Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300 / 400 -
#859Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
Un tapis du Népal, Bakthapur.No longer availableDim. 349 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Twee glazen snuffbottles, waarbij één met een rood reliëfdecor van een draak, en het andere met een handgeschilderd decor van krijgers.
Deux flacons en verre, dont un au relief rouge dragon et l’autre décor peint à la main de guerriers.No longer availableDim. h: 8 & 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278CapodimonteEen paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.
Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#475Een Kodac box en een Nettar fototoestel, beide met lederen foedraal.
Un box Kodak et un appareil photo , dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#386Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120


