Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.

Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.

Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.
Dim. H: 31 cm
SKU: 2908170167.
Category: Uncategorized.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #625

    Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.

    Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm B: 120 cm D: 49 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #530

    Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.

    Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #820

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #616

    Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.

    Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 231 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #826

    Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chenets style Louis XV en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.

    Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.
    No longer available
    Dim. 65 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #823

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #806

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #545

    Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.

    Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 137,45 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #619

    Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.

    Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 106 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #812

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #535
    Heraeus Edelmetalle GmbH Hanau

    Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.

    Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.
    No longer available
    Dim. 186,65 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #400

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 1,26 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4,90 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #450

    Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.

    Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #525
    F. Z. M. 1955 / 61.

    Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.

    Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #395

    Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 14,43 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #440

    Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.

    Grande bordure en dentelle noire flamande.
    No longer available
    Dim. 190 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #540

    Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.

    Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #799

    Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.

    Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #795

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen in regencystijl.

    Suite de huit chaises en acajou de style Regency.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.

    Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #111
    A. Calendi

    “Vrouw met dochter”. Een beeld van terracotta. Achteraan gesigneerd.

    “Mère et sa fille”. Sculpture en terre cuite. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #194

    “Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw. Kleine restauratie rechts boven.

    “Promenade dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Non signée, XIXe siècle. Petite restauration vers le haut à droite.
    No longer available
    Dim. 79 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #297

    Een smeedijzeren milieu-de-table, versierd met rozen en met glazen schaal.

    Milieu de table en fer forgé et verre. Décor de roses en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #594

    Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.

    Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.
    No longer available
    Dim. 151 x 273 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Een vitrinekastje van zwartgelakt hout met bovenaan een lade met uitgestoken motief.

    Une vitrine en bois laqué noir, avec au dessus un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #374

    Een lot van tien reproducties.

    Lot de dix reproductions.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #805

    “Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.

    “Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.
    No longer available
    Dim. 210 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #346

    Een violontafeltje van wortelfineer.

    Table violon en ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. 55 x 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More