#614
Twee XIXe eeuwse Belgische tschakos.
Deux shakos belges du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#518
#484Cornelis
“Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Jeunes femmes”. Huile sur papier. Signé et daté ‘64.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#272
“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#623
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#105Montblanc Meisterstuck Automatic
Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband.
Une montre en acier inoxydable avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#505
Une bague en or blanc 18 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct. Et un diamant central de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1500/1700 -
#155
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#53
Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
#664
Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Drie verschillende 18 karaats geel gouden te herstellen armbandjes.
Trois différents bracelets réparables en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 200/300 -
#508
Een schaalmodel van een viermaster.
Modèle d’un quatre-mâts.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60/100