Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van zes borden van Chinees porselein met een Imari decor met een centraal medaillon. Vleugel naar Lodewijk XV-voorbeeld. XIXde eeuw.
Een serie van zes borden van Chinees porselein met een Imari decor met een centraal medaillon. Vleugel naar Lodewijk XV-voorbeeld. XIXde eeuw.

Een serie van zes borden van Chinees porselein met een Imari decor met een centraal medaillon. Vleugel naar Lodewijk XV-voorbeeld. XIXde eeuw.

Suite de six assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari avec un médaillon central. Aile d'après l’exemple Louis XV. XIXème siècle.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 2604220473.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #309

    Vier damesportretten en een herenportret, pastel op papier.

    Quatre portraits de femmes et un portrait d'homme, pastel sur papier.
    No longer available
    Dim. 51 cm x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #407

    Een set van twee varkens en een koe, in wit metaal.

    Un ensemble de deux cochons et une vache, en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages entourés de fleurs et d'oiseaux. Avec un cadre en métal plaqué or avec deux anses et quatre pieds. Canton, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #145
    Val Saint-Lambert

    Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500

Other lots in this auction

  • #138
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.

    Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #689

    Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.

    Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 45 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.

    Une paire de vases Satsuma en faïence du Japon
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683
    Bell Telephone Company

    Een oude wandtelefoon.

    Un vieux téléphone mural.
    No longer available
    Dim. H:70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #664
    Nicole Halsberghe

    “Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    "L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 33 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.

    Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #624
    Robert Rampaert

    “Bosgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    "Vue sur la forêt". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '89.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #184

    Een lot van drie hertengeweien op muurplaat. Eén beschadigd.

    Lot de trois bois de cerf sur plaque murale. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    “L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.

    "L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #676

    Iraanse handgeknoopte wollen loper.

    Couloir iranien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 430 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #545

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.

    Lot de faïences de Satsuma, composé de deux vases ovoïdes et d'une théière.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More