Other lots in this auction
-
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#873LladroEen verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#846Salongarnituur in Lodewijk XV-stijl.
Une garniture de salon style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#698Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.
Deux petits pots à pommade en faïence sur socles en pierre de taille. Brabant du Nord. +- 1650.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60 / 100 -
#754H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een lot verzilverd metaal waaronder een schaaltje op vier poten, één samengesteld theezeefje van zilver en één verzilverd en twee broches e.a.
Un lot de métal argenté dont une coupe à quatre pieds, une passoire à thé en argent et une en métal argenté et deux broches, etc.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#391Empire, EnglandEen eetservies met decor ‘Majestic’, bestaande uit 6 soepborden, 6 grote borden, 22 kleine platte borden, een soepterrine, een kleine terrine, een serveerschotel, en ronde en een ovale schotel, een theepot, suikerpot, 10 kopjes en 14 ondertasjes.
Un service au décor ‘Majestic’, comprenant 6 assiettes creuses, 6 grandes assiettes, 22 assiettes à dessert, une soupière, une petite terrine, un plat de service, un plat rond, un plat ovale, une théière, un sucrier, 10 tasses et 14 sous-tasses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#545“Kind boven een olifant met lang-levenstekens”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten voetstuk. In originele doos.
”Enfant sur un éléphant et symboles de longévité”. Un groupe en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79Bruynseels“Straatzicht met begijnen en een wandelend koppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue, deux béguines et un couple qui se promènent”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een siervaas van gesculpteerd albast. Versierd met twee grote feniksen.
Un vase de décoration en albâtre sculpté. Décoré de deux grands phénix.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#428Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60


