Other lots in this auction
-
#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Drie schoteltjes en vier kopjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. XVIII en XIXe eeuw. Enkele haarscheurtjes.
Trois sous-tasses et quatre tasses en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Quelques cheveux.No longer availableDim. Ø: 7 - 13,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#898Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.
Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#363Een lampenvoet en een kleine cachepot van deels verguld Frans porselein, versierd met meerkleurige decors, resp. op rode en op groene fond.
Un pied de lampe et une petit cache-pot partiellement en porcelaine française, décors polychromes, resp. sur fond rouge et fond vert.No longer availableDim. h: 45 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#408KaiserEen lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un lot de trois oiseaux en biscuit polychrome. Marques sous la base et numérotés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278CapodimonteEen paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.
Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#24Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Oude Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vieille Fermette”. Une eau-forte, signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#828Replica Chinees zwaard in koffer.
Une réplique chinoise d’une épée dans un coffre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#422Joris Titz“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
“Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 11,5 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#106“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg XXste eeuw.
”Un des travaux d’Hercules - Les chevaux carnivores de Diomedes”. Un tapis mural, début XXième siècle.No longer availableDim. 201 x 235 cmEstimate: € 80 / 100 -
#808Twee Kameroenese Fang maskers.
Deux masques Fang du Cameroun.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 40 / 60


