#601“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
#733Een stenen beeltenis van Isis en een zittende kat van brons. Egypte.
Une statue en pierre représentant Isis et une statue en bronze en forme de chat. Egypte.No longer availableDim. h: 21 & 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278CapodimonteEen paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.
Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132M. Andries“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#896Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
#584M.B.“Postes Pays-Bas.” Gemengde techniek op doek. Achteraan toeschrijving.
”Postes Pays-Bas”. Techniques mixtes sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#359“Frans Liszt”. Een gesigneerde fotolitho.
”Frans Liszt”. Une photo-lithographie signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#724Fons De Roeck“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 197 cmEstimate: € 100 / 120