Other lots in this auction
-
#636Een gecapitonneerd crapaudzeteltje.
Un siège crapaud capitonné.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#505Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.
Un plat de service ovale en argent à 800 ‰. Marqué par Delheid. 970 grammes.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#373Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
Une tête de Bouddha en pierre antique sur un socle en masonite.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
Lanterne de vestibule en bronze aux verres sphériques.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#153Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320 / 400 -
#652Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#287Een paar girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles avec des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148“Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.
Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#272Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.
Un bâton de marche en bois avec une poignée en métal blanc en forme de tête d'éléphant.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#461“Geisha met fruitmand”. Een fijn gesculpteerde Japanse okimono. Eerste helft XXe eeuw.
Geisha avec corbeille de fruits . Un okimono japonais finement sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16,8 cmEstimate: € 140 / 160 -
#16Een gepolychromeerde piedestal van hout en plaaster.
Un socle polychrome en bois et plâtre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.
Un plat de service en argent. 800 ‰, vraisemblablement belge. 1465 grammes.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 650 / 750



