#66
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#68
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 100/150 -
#41
Een eikenhouten gatelegtafel.
#88
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#2
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#59
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 42 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#25
Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 200 x 145 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 111 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#83
Een Luiks hoekkastje met uitgestoken versieringen. XVIIIe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. 92 x 54 x 41 cm -
#67
Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
#62
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#55
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240