#668Meridian, SwitzerlandEen kompas in kokertje.
Une boussole dans un tube.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Een mooi gegraveerde art deco sigarettendoos van massief zilver. Duitse keur, 800/1000, zilversmid R.K. voor Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.
Une boîte à cigarettes en argent massif Art Déco magnifiquement gravée. Poinçon allemand, 800/1000, orfèvre R.K. pour Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.No longer availableDim. brut. 95 gEstimate: € 80 / 150 -
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#50Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 600 / 700 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2,10 ct. et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1900 -
#633Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.
Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38LaliqueEen gegivreerd glazen beeldje van een baadster. Onderaan gesigneerd. Minuscuul schilfertje aan een dij.
#438Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
#677Een met leder beklede reistas voor twee flessen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 35 / 45