Other lots in this auction
-
#565Swarovski
Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789Johannes Blaeuw
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#24
Een lot van drie grafische werken:- Julien Celos: “Besneeuwd straatje te Brugge”- Alphonse Mora: “Vrouw met kap”. Genummerd 3/12.- Julien Severin: “Zicht op Diest”. Genummerd 48/150
Un lot de trois oeuvres graphiques:- Julien Celos: “Ruelle de Bruges sous la neige”- Alphonse Mora: “Femme au capuchon”. Numérotée 3/12.- Julien Severin: “Vue de Diest”. Numérotée 48/150No longer availableDim. 27.5 x 37 cm & 20.5 x 17.5 cm & 48 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#679
Paradedegen gedamasseerd en gedeeltelijk verguld.
Sabre de parade damassé et partiellement doré.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#290
Een 18 karaats geel gouden broche met ajourwerk in de vorm van bloemen en twee knoopversieringen.
Broche en or jaune 18 ct ajourée en forme de fleurs. Ainsi que deux boutons.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 180 / 250 -
#756Mori
Een handgeknoopte loper.
Couloir en laine. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#678
Twee vaasjes van gebeeldhouwd been. Chinees werk.
Deux petits vases en os sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#821
Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#174Maurice BlieckPeriod: 1876-1922
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#446Henriette Ronner
“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#737
Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#342Jakob Smits
“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80