Similar lots by type
-
#505Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
Un cache-pot chinois, famille noire, pivoines et faisans d’or.No longer availableDim. h: 22,5 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#687Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#485Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#697Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#723Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#293Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#872Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#703Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#727Een tulpenvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken en bloemen.
Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Capo di MonteEen multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#475Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs dans le style Chine de Commande.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#805Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#721Een paar schotels van Imariporselein.
Une paire de plats en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#643Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#820Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#494Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#30Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet telkens één parel en een ketting.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie d'une perle chaque et une chaîne.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#222Franz Van Diest“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600 / 800 -
#593Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.
Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.No longer availableDim. h: 41 - 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#381Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Une garniture de bureau sous forme de canon.No longer availableDim. l:24 cmEstimate: € 45 / 50 -
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 450 / 550 -
#793Een olielamp van gedreven geel koper in barokke stijl op bronzen voet.
Une lampe à huile en cuivre jaune repoussé, style baroque, sur pied en bronze.No longer availableDim. h: 53 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#513Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100 / 140 -
#323Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
Un lot de trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#695Een paar 18 karaats tweekleurige gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or de deux couleurs 18 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 100 / 150 -
#602“Liggend naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mortier.
”Nu couché”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Mortier’.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 200 / 300

