Similar lots by type
-
#413Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677Een Chinese kruik van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Periode Ming?
Une cruche de type ghendi en faïence bleue et blanche décorée de fleurs stylisées. Période Ming (?).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#748Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#102CapodimonteEen lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#683Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718RonzanEen uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#197Royal DoultonEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome, décoré de fleurs stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#268Villeroy & BochEen vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor, model ‘Vera’. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs, modèle Vera. Première moitié du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65 / 85 -
#317Een art deco vaas van roestbruin gepatineerd aardewerk.
Vase art déco en faïence rouille.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 65 / 85 -
#708Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.
Deux empereurs chinois en faïence bleue et blanche. Un sceptre manque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#577Jean De la FontenellePeriod: 1900 - 1974Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.
Groupe de deux faisans en faïence bleue claire. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#18Een Madonna van gepolychromeerd gips.
Sainte vierge en plâtre polychrome.No longer availableDim. H 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#448Een aardewerken beeldje van een staande dame in de geest van de Tang-dynastie.
Sculpture en grès représentant une dame debout dans l’esprit de la dynastie T’ang.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#747Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301Een aardewerken beeld van een man met sporen van polychromie. Vermoedelijk Ming-dynastie. Restauraties aan beide armen.
Sculpture en grès représentant un homme aux traces de polychromie. Probablement Ming. Restaurations aux bras.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#258Een aardewerken paard met sporen van polychromie. Vermoedelijk Tang-dynstie.
Cheval en grès aux traces de polychromie. Probablement T’ang.No longer availableDim. H 27,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#753Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#703Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#835Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#837“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#761Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#517Een lot oud speelgoed, bestaande uit knuffeldieren, poppen, poppenstoeltjes, twee miniatuur theeserviesjes van porselein, een kinder filterset van Melitta, en een miniatuur naaimachine.
Lot de jouets anciens dont ours, poupées, chaises de poupées, deux services à thé miniature, une garniture Melitta miniature et une machine à coudre miniature.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden hanger met Rolex embleem bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. (er ontbreekt één steentje).
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct à l’emblème de Rolex serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct (une pierre manque).No longer availableDim. 35,82 gEstimate: € 750 / 850 -
#506Een eikenhouten ééndeursbuffet met binnenin zeven laden voor bestek, incluis enkele gedeeltelijke bestekken van verzilverd metaal.
Dressoir à une porte en chêne. Intérieur à sept tiroirs pour des couverts. Remplis de différentes parties de couverts en métal argenté.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#238Een massief zilveren doosje op vier pootjes. Versierd met gedreven bloemenguirlandes. Zijden binnenbekleding, binnenkant van het deksel in vermeil. Keuren van Birmingham, 1907. Makersmerk JDWD.
Boîte sur quatre pieds cambrés en argent massif. Décor de guirlandes fleuries repoussé. Intérieur recouvert de soie, intérieur du couvercle en vermeil. Poinçons de Birmingham, 1907. Orfèvre JDWD.No longer availableDim. H. 6 cm en Br 79,08 gr.Estimate: € 30 / 50 -
#130Een 18 karaats geel gouden halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met fantasiestenen.
Collier en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 35,12 gEstimate: € 700 / 900 -
#629Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160 / 180 -
#665Een ronde eettafel van gesculpteerd hout . Het blad op een zwaar gesculpteerde voet, geflankeerd door twee putti. Vier bijpassende stoelen, bekleed met beige fluweel.
Table ronde en bois sculpté. La tablette reposant sur un pied richement sculpté et flanquée de deux putti. Quatre chaises assorties recouverts de velours beige.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#160Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 40,51 gEstimate: € 800 / 1000 -
#479Een oude poster m.b.t. de Zoo van Antwerpen. Jaren ‘50.
Ancienne affiche du Jardin Zoologique d’Anvers. Années 50.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334“Portret van een jongetje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Jan Sluiters.
“Portrait d’un petit garçon”. Huile sur toile. Attribution à Jan Sluiters.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400 / 450 -
#792Boris O’Klein“Sus aux curieux!” Een ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Sus aux curieux!”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#355Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30 / 50

