#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#153Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Pendule naar Moreau.
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#55Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#745Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.
A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.No longer availableDim. 41 x Ø22cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384Egide Linnig“De Mariazuil op de Oude Vismarkt in Antwerpen”. Een ets op papier. Signatuur “Egit Linnig ft 1841”.
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#683Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.
#775Een lot van 2 beelden, Maria met kind, 1 plaasteren polychroom gestilleerd Art-Deco getekend F. Gengler met lichte schade en het 2de gemerkt Sacrari van Goebel.
A lot of 2 sculptures, Mary with child, 1 plaster polychrome stylized Art Deco sculpture signed F. Gengler with minor damage, and the 2nd one marked Sacrari by Goebel.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60
#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#440Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#329KlaesRivierzicht met boot, olieverf op doek.
River view with boat, oil on canvas.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 25 / 75 -
Portrait of a musketeer with a cup, pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 300 / 400