Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.

Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.

A set of 2 19th-century Delft covered vases.
Dim. h 25 cm
SKU: 2908230647.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #647
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #35
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #400

    Vijf diverse hangertjes en een broche van zilver bezet met marksiet en met fantasiestenen.

    Five different pendants and a brooch made of silver, set with marcasite and fantasy stones.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #681
    Capodimonte

    Een lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.

    A lot of two earthenware figurines. "The Grape Pickers & The Drunkard". The accordion player is missing fingers.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Pendule naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Clock attributed to Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #568

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    Un grand vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #663

    Een 19e eeuwse tafelmodel fotokader in messing voor 2 ronde foto’s.

    A 19th-century table model photo frame in brass for 2 round photos.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #5
    Gigue

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 96 x 96 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #231

    Een gepatineerd Victoriaans houten hobbelpaard. Met leder en ijzer afwerking. 19e eeuws.

    A patinated Victorian wooden rocking horse. With leather and iron finishing. 19th century.
    No longer available
    Dim. 91 x 84cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #403
    Dubois

    Een Guerin vaas met oud Mediterraanse tafereel in het reliëf gesculpteerd. Germerkt Dubois.

    A Guerin vase with an old Mediterranean scene sculpted in relief. Marked Dubois.
    No longer available
    Dim. 45 x Ø22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25
    Fendi

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 85 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #85
    Chanel

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 85 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #55
    Giorgio Armani Collezioni

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 155 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #745

    Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.

    A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x Ø22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    Giorgio Armani Collezioni

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 86 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384
    Egide Linnig

    “De Mariazuil op de Oude Vismarkt in Antwerpen”. Een ets op papier. Signatuur “Egit Linnig ft 1841”.

    "The Maria Column on the Old Fish Market in Antwerp". An etching on paper. Signature: "Egit Linnig ft 1841".
    No longer available
    Dim. 19 x 14cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #15
    Gigue

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 68 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #75
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #45
    Delvaux

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 170 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.

    An antique solid oak Bruges captain's cabinet with 2 doors and carved elements.
    No longer available
    Dim. 211 x 203 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621

    Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.

    An antique flax thresher with hand-painted motifs and text, dated 1882, was used until about the first world war, in completely original and working condition.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #784

    Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.

    A polychrome vase, stamped Emaux de Longwy.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #683

    Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.

    A midcentury ceramic vase, marked handarbeit at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #775

    Een lot van 2 beelden, Maria met kind, 1 plaasteren polychroom gestilleerd Art-Deco getekend F. Gengler met lichte schade en het 2de gemerkt Sacrari van Goebel.

    A lot of 2 sculptures, Mary with child, 1 plaster polychrome stylized Art Deco sculpture signed F. Gengler with minor damage, and the 2nd one marked Sacrari by Goebel.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #395

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    A three-piece brass fireplace set with stand.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #201

    Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.

    A neogothic crucifix made of carved oak wood.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #259
    René Dubois

    Parijs Straatsicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paris Street View, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196
    Val Saint-Lambert

    Randschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #536

    Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.

    A hand-knotted wool Persian rug.
    No longer available
    Dim. 265 x 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #44
    Ward

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.

    "Still Life with fruit". Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #440

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #198
    Wolfers

    Een ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.

    A round dish made of solid silver, with a twisted rib motif. Marked at the bottom with three stars and 800/1000.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm 410 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #736

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    A standing lamp base made of sculpted oak wood.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #329
    Klaes

    Rivierzicht met boot, olieverf op doek.

    River view with boat, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 75
  • #124
    Theofiel Lacaze

    Portret van een musketier met beker, pastel op papier. Gesigneerd.

    Portrait of a musketeer with a cup, pastel on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More