#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#28Een vintage tijger in faience, ca. 1970.
#577Een paar Chinees porseleinen gembervazen met Guanyin decor.
#669“Christus der Allherrscher”. Een icoon geprint op porselein, gelimiteerde editie achteraan genummerd 333/3000.
"Christ the Almighty." An icon printed on porcelain, limited edition numbered 333/3000 on the back.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#698Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
#493Een meerkleurig beeld uit resin van een voluptueuze danseres. Naar het werk van Niki de Saint Phalle.
A multicolored resin sculpture of a voluptuous dancer. After the work of Niki de Saint Phalle.No longer availableDim. 144cmEstimate: € 800 / 1000 -
#571Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
#697Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
#187Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#481Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.
A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.No longer availableDim. 15 x 12 x 32,5cmEstimate: € 400 / 450
#584“Albert I met Casque Adrian”. Een in metalen frame gekadreerde foto met gietijzeren kroon en eikentak ornamenten versierd.
"Albert I with Adrian Helmet". A photo framed in a metal frame adorned with cast iron crown and oak branch ornaments.No longer availableDim. 69 x 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Val Saint LambertEen gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.
A cast crystal bird of prey. 'Deloitte & Touche - 25'. Marked and signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee saffieren en vijf zirkonen.
An 18kt yellow gold ring set with two sapphires and five zircons.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 370 / 450 -
#46Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.
A Victorian folding 'cake stand'.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Jean-Michel Basquiat Editions”, een zeldzame catalogus prospectus naar een portfolio van 4 zeefdrukken door Jean-Michel Basquiat, postuum geprint door Brand X Editions in New York, 2001, door DeSanctis Carr Fine Art. En “Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967”, Bébert editions Rotterdam.
A lot of 2 art books, consisting of "Jean-Michel Basquiat Editions," a rare catalog prospectus for a portfolio of 4 silk prints by Jean-Michel Basquiat, posthumously printed by Brand X Editions in New York, 2001, by DeSanctis Carr Fine Art. And "Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967," Bébert editions Rotterdam.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#575Een eikenhouten commode met 3 laden.
#122Julien CélosPeriod: 1884-1953“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Snowscape". Oil painting on panel. Signed.No longer availableDim. 43 x 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#244Emiel Van DrommePeriod: 1913-1998“Landschap te Avila.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1963.
"Landscape in Avila." Watercolor on paper. Signed. Dated 1963.No longer availableDim. 31 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#408Hergé2 oude albums van Kuifje, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.
#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
A ginger jar made of Chinese porcelain, decorated with figures and birds in cartouches on a blue background with flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50