Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 miniatuurtjes in ovalen lijstjes in been.

Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.

A set of 2 miniatures in oval frames made of bone.
Dim. h 13 x b 12 cm
SKU: 2111230049.
Categories: Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #49
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #139
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Farm in a landscape with pond." A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 61 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #146

    Een massief eikenhouten deux-corps met 5 gesculpteerde deuren en 2 laden waarvan bovenaan een jachttafereel.

    A solid oak deux-corps with 5 carved doors and 2 drawers, featuring a hunting scene on the top.
    No longer available
    Dim. 253 x 145 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.

    A set of 2 miniatures in a bone frame.
    No longer available
    Dim. h 11.5 x b 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502
    R. Leclercq

    “Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Easel." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474
    Rob Baetens
    Period: 1974

    “De Vrouw van alle volkeren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.

    "The Woman of all Peoples". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. With certificate.
    No longer available
    Dim. 100 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #516

    Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.

    A solid oak kitchen table with 4 drawers. On a sculpted base.
    No longer available
    Dim. 72 x 147 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #144

    ‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.

    ‘The Royal Roaster’, oil on canvas depicting a royal feast.
    No longer available
    Dim. h 111 x b 195 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #206

    Een comtoiseklok in uitbundig gesculpteerde donker eikenhouten kast, op de emaille wijzerplaat staat vermeld Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Rond de wijzerplaat een in koper geslagen voorstelling van een smidse.

    A Comtoise clock in elaborately sculpted dark oak case, with an enamel dial inscribed Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Around the dial is a copper embossed depiction of a forge.
    No longer available
    Dim. 238 x 63 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #366

    Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.

    A solid oak trunk with a rounded lid and metal fittings.
    No longer available
    Dim. 74 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #392
    Rooms

    “Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit bowl, flowers, and teapot". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 79cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Boutens

    “Landschap met molen en hoeve”.

    "Landscape with windmill and farmhouse."
    No longer available
    Dim. 60x100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Door Tirry

    “Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #394
    G Meirsesonne

    “Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.

    "Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.
    No longer available
    Dim. 48 x 58cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #199
    Juliette Pintelon
    Period: °1897

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 99 x 78cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #96

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #326

    Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.

    A bar cart with 2 doors and cut glass, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 74 x 86 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    ‘Préhistorisch tafereel’, olieverf op doek met de voorstelling van een eetfestijn aan de grot.

    "Prehistoric Scene", oil on canvas depicting a feast in the cave.
    No longer available
    Dim. h 114 x b 227 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #355

    Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.

    An antique tray with a beveled mirror and silver-plated rim, supported by lion's paw feet.
    No longer available
    Dim. 3 x 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.

    A 19th-century solid oak trunk with sculpted details.
    No longer available
    Dim. 67 x 126 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een eikenhouten deux-corps met 5 deuren en 2 laden, de bovenste 3 deuren zijn voorzien van gesculpteerde vogels.

    An oak deux-corps with 5 doors and 2 drawers, the top 3 doors are adorned with sculpted birds.
    No longer available
    Dim. 255 x 140 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #587

    Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.

    An Art Deco mantel clock in marble with 2 zamak deer, one marble piece missing and minor chipping at the top.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184

    Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.

    A long stained glass window, interbellum period with floral decoration. One short side damaged.
    No longer available
    Dim. 51 x 114 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19

    Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.

    A still life of flowers, oil on board in a gilt frame, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 58 x b 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #378

    Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.

    Mami Wata. A bronze figurine of a mermaid. Senegal or Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. H. 20 c
    Estimate: € 80 / 120
  • #272

    Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.

    A lot of 2 old engravings with city views, Malines and Lier.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #282

    “Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.

    "Peasant scene with the appearance of Christ." Engraving, unsigned, possibly by Jakob Smits.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    War Macken
    Period: 1883-1970

    “Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 36 x 39cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.

    An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 6,72 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #358

    Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.

    A Chinese hand-painted lidded vase.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 12.45 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #97

    Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.

    A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #190

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 1200 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More