#717Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#487Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#473Een asbak en een pijp, beide versierd met een ivoren doodshoofd.
#208Auguste Moreau“Amors met kruik”. Twee beeldjes van verzilverd brons op marmeren voetstukjes. Gesigneerd.
”Amours et cruche”. Deux statues en bronze argenté sur socles en marbre. Signées.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 650 / 700 -
#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#749Pros Putteman“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 78 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#742Hublet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en gedateerd 1976.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Monogramme et daté 1976.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#296Een eikenhouten Mechels kabinet met bovenaan een klapblad en onderaan een lade. Achter de paneeldeurtjes acht kleine schuifjes en een secreet. XIXe eeuw.
Un cabinet de Malines avec abattant et un tiroir en dessous. Derrière les portes panneaux se trouvent huit petits tiroirs et un secret. XIXème siècle.No longer availableDim. 145 x 65 x 55 cmEstimate: € 120 / 180