#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 800 / 900 -
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 55 / 65 -
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
#613Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
#875Vance“Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#5Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels.
Une broche en or jaune 14 ct sertie de perles.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#541Een grote bronzen knobbelvaas van brons met een bloemendecor van cloisonné.
Un grand vase à nodules en bronze, décor de fleurs en cloisonné.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#693Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.