Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van polychroom porselein, handgeschilderd:  een coupe en bonbonière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
Een set van polychroom porselein, handgeschilderd:  een coupe en bonbonière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
Een set van polychroom porselein, handgeschilderd:  een coupe en bonbonière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
Een set van polychroom porselein, handgeschilderd:  een coupe en bonbonière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
Limoges

Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.

A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.
Dim. 23 x 39 & 7 x 19 cm
SKU: 1804230223.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #223
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #185

    Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.

    A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.
    No longer available
    Dim. 114 x 98 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #350

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #684

    Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.

    A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #364

    Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.

    A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #515

    Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.

    A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #84
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    A pair of cafe scenes: “The shooters in Eksaarde.” and “Card Game.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #127

    Een lot van 2 hoornvazen met vergulde details, Ballieux circa 1850.

    A lot of 2 cornet vases with gilded details, Ballieux circa 1850.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #451

    Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.

    A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #6

    Een houten gesculpteerd stoel met gele stoffering. XIXde eeuw.

    A wooden sculpted chair with yellow upholstery. XIXth century.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #594
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.

    "Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More