Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.

Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.

A set of two domes with porcelain figurines of noblemen. The glass of one dome is broken.
Dim. h 44 cm
SKU: 3001240345.
Categories: Beeld, Glas, Hout, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #345
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    A candlestick with two light arms decorated with bronze branches with porcelain flowers around a parrot. Bronze vase in baroque style. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #126

    Een bureau in Louis XV-stijl in gefineerd notelaar. 3 lades en 3 valse lades en groen lederen blad. Vergulde bronzen beslag.

    A Louis XV-style desk in veneered walnut. 3 drawers and 3 faux drawers, with a green leather top. Gilt bronze fittings.
    No longer available
    Dim. 78 x 140 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #115

    Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.

    A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.
    No longer available
    Dim. 8 x 5,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #439
    Dorothéa Tanning

    ‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.

    "The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 26 x 17.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461

    Zittende fluitspeler van deels verguld brons. Thailand.

    Seated flute player made of partially gilded bronze. Thailand.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #491

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand.

    Bronze seated Buddha. Thailand.
    No longer available
    Dim. H.30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #584
    Jo Delahaut
    Period: 1911-1992

    “Stabilité, 1964”. Een poster op papier, geprint in Italië door uitgeverij Acte III, 1991.

    “Stabilité 1964”. A paper poster, printed in Italy by Ed. Acte III, 1991.
    No longer available
    Dim. 90 x 100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een Biedermeyer tafeltje met een lade.

    A Biedermeier table with a drawer.
    No longer available
    Dim. 74,5 x 36,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #394

    ‘Het levensverhaal van prins Siddharta’, een Boeddhistische Tangka op zijde geschilderd.

    "The life story of Prince Siddhartha", a Buddhist Tangka painted on silk.
    No longer available
    Dim. 78 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant +- 0,21 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.21 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #644

    Een vintage luchter, ca. 1950, met 5 armen. In hoogte verstelbaar.

    A vintage chandelier, circa 1950, with 5 arms. Height adjustable.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een Duits aardewerken kruik met dodecagram en octagram decor in het reliëf.

    A German stoneware jug with relief decoration of dodecagram and octagram.
    No longer available
    Dim. 40cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #470

    Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.

    An 18K yellow gold floral-shaped bracelet set with turquoise.
    No longer available
    Dim. 10,95 g
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More