#453FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#292“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#66Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.No longer availableDim. 104 x 60 x 40cmEstimate: € 100 / 120 -
#234“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A polychrome mask. African work.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
A Mechelen solid oak table with turned legs, including 3 extensions of 50 cm each.No longer availableDim. 77 x 126 x 115 cmEstimate: € 60 / 80