#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#402Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenarbeiders”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50