#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#465Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Talisker 18 years old - 1 fles Talisker 10 years old - 1 fles New Zealand Whisky Collection 1987 - 1 fles Glenkinchie 10 years old - 1 fles Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years - 1 fles MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years old
Single Malt Collection quantity: 6 bt- 1 bottle Talisker 18 years old- 1 bottle Talisker 10 years old- 1 bottle New Zealand Whisky Collection 1987- 1 bottle Glenkinchie 10 years old- 1 bottle Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years- 1 bottle MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years oldNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
A lot of 2 table lamps with copper base, made from tap handle grips.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 40 / 60