Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.

Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.

Un ensemble de quatre épées et sabres ornementaux. Tolède, Espagne.
Dim. l: 75 en 80 cm
SKU: 2906210694.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #694
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #554

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 146 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #601

    Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux vases design en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm; b; 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #418

    Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.

    Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #374

    “Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.

    “Mickey et Minnie”. Groupe en plastique. Marque de Disney.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #264
    Jan Van der Aa

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #668
    Meridian, Switzerland

    Een kompas in kokertje.

    Une boussole dans un tube.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    Goebel, Germany

    “Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.

    Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #362
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    “Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.

    Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #460
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Iraans wollen karpet.

    Un tapis en laine iranien noué à la main.
    No longer available
    Dim. 193 x 153 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #344

    Een gietijzeren paraplubak.

    Un porte-parapluie en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #28
    Lalique

    Een gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.

    Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78

    “Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.

    Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.
    No longer available
    Dim. 27 x 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More