Other lots in this auction
-
#687Een lot messingen voorwerpen, bestaande uit twee plaquettes met beeltenis van Christus en maria, een Sint Antonius, een vijzel met stamper, een wijwatervaatje met beeltenis van het Lam Gods en een tafelbelletje.
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de rand versierd met capucineglazuur.
Paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et le bord décoré de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#317Twee kleine schouwpendules, waarbij één van geaders beige marmer en één van zamak.
Deux petites cheminées, une en marbre beige et une en alliage de zinc.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#409“Postimpressionnistisch oogstlandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de récolte post-impressionniste. Huile sur toile.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#103Een eclectische klok van messing.
Une horloge éclectique en laiton.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een verlengbare mahoniehouten tafel. Zonder verlengblad.
Une table extensible en acajou. Sans rallonge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#653Lladro“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Danseurs. Trois figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#389Richard Van OrleyDrie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: flessen kruiken, karaffen enz.
Lot d'objets en verre vert moulé : bouteilles, pichets, carafes, etc.No longer availableDim. h: 43 en 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200 / 250 -
#486Norconia, GermanyEen CO2 luchtbuks. Model QD78. Kaliber 4.5mm. Met gemonteerde RD1X30 holografische richtkijker.
Une carabine à air comprimé CO2. Modèle QD78. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée holographique RD1X30 montée.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120

