#453Paul Goris“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
#131Antoine NelsonPeriod: 1849 - 1910“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escapade hivernale. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 320 / 360 -
#109“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
#446HämmerliEen meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
#483Een paar balustervazen van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
#554Een eikenhouten gatelegtafel.
#679Een paar rood marmeren fotokadertjes.
#443Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une assiette décorative en porcelaine de Chine multicolore, décorée d'un motif floral. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#481Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#277Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#503Een vintage sfeerlamp, gesierd met een vergulde buste van Toetanchamon.
Une lampe d'ambiance vintage, décorée d'un buste doré de Toutankhamon.No longer availableDim. h: 70 cm (m.k.)Estimate: € 220 / 250