Other lots in this auction
-
#295Een vlag van het Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem uit 1951. Met vlaggenstok.
Drapeau du Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem de 1951. Avec mat de drapeau.No longer availableEstimate: € 130 / 160 -
#506Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200 / 250 -
#513Een zeshoekige dekselvaas van Chinees porselein met decor van personages. Met houten deksel.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#110Een 18 K geelgouden kruisje.
Une croix en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 100 / 150 -
#352“Landschap bij maanlicht”. Olieverf op een paneel. Gemonogrammeerd.
Paysage au clair de lune. Huile sur panneau. Monogrammée.No longer availableDim. 36,5 x 60,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#269Een meerkleurig en verguld Frans theestel met vier kopjes op dienblad. Compleet en gaaf.
Un service à thé français multicolore et doré avec quatre tasses sur un plateau. Complet et intact.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#404“Composities in de geest van Mondrian”. Olieverf op doek.
Des compositions dans l'esprit de Mondrian. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#515SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 215 x 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#562Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#190Twee zilveren hangers 835‰ met twee zilveren munten van Leopold II 1873 en 100 Frank 1950. Roi des Belges.
Deux pendentifs en argent 835‰ avec deux monnaies en argent de Léopold II 1873 et 100 Francs 1950. Roi des Belges.No longer availableDim. 68 gEstimate: € 30 / 50 -
#555KelimEen lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400 / 600

