Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.

Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.

Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.
Dim. h: 17 - 24 cm
SKU: 2506190871.
Category: Kristal.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #871
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #891

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #409

    Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.

    Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.
    No longer available
    Dim. ø 15 cm; h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #421
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.

    Un petit vase en cristal, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #378
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.

    Deux vases en cristal doublé taillé rouge. Marque sous la base, dont une ‘pièce unique’.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #733
    Cristal d’arques

    Een glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.

    Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #437
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #783

    Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #41
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.

    Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.

    Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #183

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #762

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #238

    Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.

    Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #417

    Een vaas en een coupe van groen en kleurloos kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un vase et une coupe en cristal vert et incolore. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #863
    Val St. Lambert

    Een coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.

    Une coupe et un plat en cristal incolore, rebords en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #791
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.

    Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.
    No longer available
    Dim. 17 & 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #414

    Een reeks van vier antieke gebeeldhouwde stoelen met een voorstelling van een wolf in de rug.

    Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #264

    “Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #544
    Mary Verloop VLB

    “Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    ”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Dim. 48 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #828

    Een paar vazen van paars glas.

    Une paire de vases en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #276

    Louis-Philippe mahoniehouten secretaire met zwart marmeren blad. Met een lade en twee deuren.

    Un secrétaire en acajou Louis Philippe à tablette en marbre noir. Un tiroir et deux portes.
    No longer available
    Dim. 160 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #788

    Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.

    Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #907

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178

    Een grote partij klerikale kledij, bestaande uit priestergewaden, kazuifels e.a.

    Un grand lot d’habits de prêtre, comprenant des robes, chasubles, etc…
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #671

    Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.

    Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #20

    Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #463

    Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.

    Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #603

    Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.

    Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.
    No longer available
    Dim. h: 228 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More