#548Kosta Boda
#692
Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
#122Edward Van Rijswijck
“Stilleven met bloemenmand” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#135Henri Schouten
“Ezel in de stal met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#93
“Lorenzo di Medici, naar Michelangelo.” Bronzen beeldje.
#649Sabena
Litho, éd. « LINSMÔ », image de femme guerrière africaine. Une affiche vintage en allemand pour la compagnie aérienne disparue.No longer availableDim. h49cm x b3Sabena, Belgische Luftverkehr0cmEstimate: € 100 / 120 -
#644
Een likeurstelletje met vijf borrels en een karaf op metalen schaaltje.
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
#276
Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
#346
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
#18
Een rond doosje van zwart gelakt papier-maché met bovenaan een gelithografeerde scène met een toverlantaarn en aan de binnenkant van het deksel een pornografische scène “Quatre pour un”. XIXde eeuw.
Une boîte ronde en papier mâché laqué noir avec une scène lithographiée avec une lanterne magique sur le dessus et une scène pornographique "Quatre pour un" à l'intérieur du couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348
Un lot de jouets en tôle composé d'une voiture de course, d'un poussin et d'une grenouille en peluche. Nous y ajoutons une Dinky Toy Ferrari.No longer availableDim. L: 7.5-10 cmEstimate: € 30 / 35