Similar lots by type
-
#411Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#183
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#619
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier verschillende vazen, een kan en twee karaffen.
Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.No longer availableDim. h: 20 - 40 cmEstimate: € 50/60 -
#671
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#719Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#253
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#624
Een gevarieerd lot antieke apothekerspotten van kristal, glas en porselein. 17 stuks.
Lot de pot de pharmacie en cristal, en verre et en porcelaine. 17 pièces.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#11Val St. Lambert
Een vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#704Lalique, France
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé incoloré. Marque sous la base. Eclat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#96
Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120/200 -
#651
Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van een hinde en bloemen.
Une plaque ovale en poterie persane avec un décor multicolore représentant une biche et des fleurs.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 60/80 -
#621
“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#41
Twee oude albums met prentkaarten, verstuurd tussen 1906 en 1948, met landschappen en stadszichten uit België, Frankrijk, Italië, Engeland e.a. Meer dan 300 stuks.
Deux anciens albums avec des cartes illustrées, envoyées entre 1906 et 1948, avec des paysages et des vues de ville de Belgique, France, Italie, Angleterre et autres. Plus de 300 exemplaires.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#386
Een staande lamp van gedraaid notenhout.
Lampadaire en noyer torsadé.No longer availableDim. h: 172 cm (m.k)Estimate: € 40/60 -
#85
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een zeepaardje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van 0,05 ct.
Pendentif en or blanc 18 K. en forme de hippocampe serti de brillant ayant un poids total de +- 0,20 ct et d’un saphir de 0,05 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 150/200 -
#50
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,40 gEstimate: € 350/450 -
#422Loom by Ross Lovegrove
Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.No longer availableDim. 75 cm Ø 75 cmEstimate: € 80/120 -
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#530
Een paar bijzettafeltjes met drie poten, versierd met verguld bronsbeslag en met wit marmeren blaadjes.
Une paire de tables d'appoint à trois pieds, décorées avec des garnitures en bronze doré et des plateaux en marbre blanc.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 320/380 -
#121
Een albasten lampenvoet in de vorm van een sierkan.
Un pied de lampe en albâtre en forme de pichet décoratif.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#474
“Landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening achteraan ‘Beer’ en 1985.
Paysage . Huile sur toile. Signée au dos de Beer et 1985.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/150