#253
#183
#672
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#624
#619
#719Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#411Val St. Lambert
#11Val St. Lambert
#704Lalique, France
Vase en cristal taillé incoloré. Marque sous la base. Eclat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80
#661
Een benen theedoos met schildpad.
Boîte à thé en os avec tortue.No longer availableDim. 17 x 17 x 10 cmEstimate: € 320/400 -
#289
Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. 56 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#302
Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
#684Ambrose
“Zeilschip op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#107
Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#101
#326
#409
Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze parels en een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee witte parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles grises et une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles blanches.No longer availableDim. Bruto: 12,40 gEstimate: € 150/200 -
#69L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#639
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Pendule de grand-père breton avec boîtier sculpté, décorée d'une scène de cheminée, de feuilles et de barres ajourées.No longer availableEstimate: € 200/300