Similar lots by type
-
#890
Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.
Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#123
Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.
Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#768
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 25/30 -
#741Swarovski
Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.
Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#384Val St. Lambert
Een vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.No longer availableDim. h: 15 & 10 cmEstimate: € 40/50 -
#895
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#23Val-st-Lambert
Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.
Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#767Val St. Lambert
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#389Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.
Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.No longer availableDim. h: 12 - 23 cmEstimate: € 50/80 -
#893
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.
Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#57
Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#757Baccarat
Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.
Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 35/45 -
#414
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25/35 -
#382Val St. Lambert
Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#281
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#451Val St. Lambert
Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 34/40 -
#317
Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 & 35 cmEstimate: € 55/65 -
#283Val St. Lambert
Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#394
Een lot van vier kristallen siervoorwerpen. Bestaande uit twee schalen, een vaas en een bonbonnière waarvan drie Murano en één Boheems.
Un lot de cristal comprenant deux plats, un vase et une bonbonnière. Les trois premiers Murano et le dernier en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#158
“Oosterse jongedames”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Strasser. Met een handversierde lijst.
”Jeunes dames orientales”. Huile sur panneau. Porte la signature: Strasser. Encadrement décoration fait main.No longer availableDim. 48,5 x 29,5 cmEstimate: € 600/800 -
#293
Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#771
Een lot van tien tinnen klepkannen.
Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 60/100 -
#144
“Kolonist”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.
”Colon”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#605
Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#596Alameh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 348 x 87 cmEstimate: € 120/200 -
#526Mori Bochara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 228 cmEstimate: € 100/120 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#333
Een kleine messingen barometer in Empirestijl.
Un baromètre en laiton de style Empire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/50 -
#748
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30/35 -
#701
Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.
Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50