Similar lots by type
-
#723Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#694Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#714Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#737Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.
Sceptre double en bronze orné de deux figurines. Travail africain.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#727Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#678Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#536Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#404Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.
Corne d’antilope sur support. Ainsi qu’une lance africaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#661Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#747Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africaine en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#712Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#579Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#731Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 180 -
#721Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#433Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#719Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.
Deux baïonnettes anciennes et leurs fourreaux. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 65 & 56 cmEstimate: € 100 / 180 -
#532Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
Hache de jet en tête d’oiseau ancienne. Travail africain des Kang.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#728Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#734Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à / 80 -
#640Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#463Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#81LimogesPaar porseleinen vazen met afgeplatte buik en oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine aux panses aplaties. Anses en forme de cols de cygnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#413Twee boekensteunen van brons en hout in de vorm van zittende farao’s.
Deux serre-livres en bronze et bois en forme de pharaons assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Boch La LouvièreEen vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#779Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee kopjes en onderbordjes van Limoges, een komfoortje, een Imaribordje, een Delfts bordje met Chinees decor en een bordje met een handgeschilderd bloemendecor.
Lot de porcelaines et de faïences dont deux tasses et soucoupes de Limoges, un réchaud, une assiette d’Imari, une petite assiette de Delft à décor chinois et une petite assiette à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#650Drie oude bureaulampen van koper.
Trois lampes de bureau anciennes en cuivre.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154Vlaamse School“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#307Twee grote drageoirs van geblazen glas.
Deux drageoirs en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#585Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#132A. Vandenhoudt“Vee in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527Een Chinese houten messenblok van zwartgelakt hout met verguld bladermotief met acht messen en vorken en een paar serveermessen en -vorken.
Bloc à couteaux en bois laqué noir à motif de feuilles dorées contenant huit couteaux et fourchettes et un couvert de service. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#685Een lot varia, bestaande uit oude postkaarten en foto’s, enkele boeken en een album van Chocolade Jacques.
Lot varié comprenant des cartes postales anciennes et des photos, quelques livres et un album de la Chocolaterie Jacques.No longer availableEstimate: € 30 / 40

