Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierbord van meerkleurig aardewerk van Rouen, versierd met een wapenschild in het plat en Lodewijk XV-motieven in reliëf.

Een sierbord van meerkleurig aardewerk van Rouen, versierd met een wapenschild in het plat en Lodewijk XV-motieven in reliëf.

Assiette décorative en faïence polychrome de Rouen décoré d’un blason et de motifs Louis XV en relief.
Dim. 24 x 26 cm
SKU: 2508200358.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #358
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #651
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #667

    Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).

    Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).
    No longer available
    Dim. L. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #228

    Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).

    Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #428

    Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.

    Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652

    Vier diverse antieke potten van steengoed.

    Quatre pots anciens différents en grès.
    No longer available
    Dim. 32 - 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #153
    Amphora

    Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #303

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #749

    Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.

    Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.

    Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #381

    Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.

    Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #747
    Royal Doulton, England

    Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.

    Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227

    Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.

    Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #411

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #723

    Een reeks van elf antieke Delftse tegels.

    Suite de onze carreaux de Delft anciens.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #596

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #438

    Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.

    Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #218

    Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).

    Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #507

    Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.

    Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #662

    Vier diverse antieke potten van steengoed.

    Quatre pots anciens divers en grès.
    No longer available
    Dim. h: 32 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #463

    Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.

    Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #301

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #448
    Ruscha

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #712

    Een terracotta schoorsteen.

    Une cheminée en terre cuite.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #129
    Fr. De Roover

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #691

    “Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.

    ”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259

    Een antieke boord in kant, ingekaderd in octogonale lijst met uitsparingen voor twee foto’s.

    Bordure ancienne en dentelle. Dans un cadre octogonal avec découpures ovales pour deux photos.
    No longer available
    Dim. Ø: 67 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #743

    Een lot strips, bestaande uit ‘Suske & Wiske’, ‘Karl May’, ‘Bessy’, ‘De Rode Ridder’ & ‘Jerom’.

    Lot de bandes dessinées dont “Suske en Wiske”, “Karl May”, “Bessy”, “De Rode Ridder” et “Jerom”.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,86 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #702
    Val Saint-Lambert

    Een reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.

    Série de onze coupes à champagne en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #3

    Een klein kanonnetje naar het tijdperk Lodewijk XIV.

    Petit canon d’après les exemples du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #361
    Oud Delft

    “Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk, het deksel getooid met een leeuw met een schild.

    Vase hexagonale couvert en faïence de Delft. Fretel en forme de lion au blason.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #84

    “Crux Dux Meus”. Een Hemiksemse tegel en een aquarel met wapenschild.

    “Crux Dux Meus”. Carreau de Hemixem et une aquarelle.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm en 29 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #669

    Een plaasteren tuinvaas.

    Vasque en plâtre.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    “Hotel Ostherrieth, Anvers”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 197/250 buiten de plaat.

    “Hotel Osterrieth”. Gravure de bois. Signé, daté 1935 et numéroté 197/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #581

    “Geisha”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Begin XXe eeuw.

    “Geisha”. Sculpture en ivoire sculpté. Sur base en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More