Other lots by Daum, France
Similar lots by type
-
#298Val St. Lambert
Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#647Lalique, France
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260/300 -
#668Val St. Lambert
Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#98
Een reeks van zes wijnglazen van groen kristal met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.
Suite de six verres à vin en cristal vert au bord doré, pied décoré d’une balle doré. Nous ajoutons quatre verres en demi-cristal bleu à motif taillé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#151
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#773Val St. Lambert
Drie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#361
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#107Lalique
Een karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.
Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 50/80 -
#41
Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.
Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#73
Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.
Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#667Val St. Lambert
Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#337
Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.
Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#691Murano
Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/50 -
#133
Een mandje en een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. De tweede gemerkt Val St. Lambert.
Petit panier et un vase en cristal taillé colorés rouge dans la masse. Le second marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#587Lalique, France
Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120/140 -
#797Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/160 -
#563Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 90/110 -
#421
Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#793Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200/280 -
#163
Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#147
Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#407
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#303
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#93Val St. Lambert
Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#622V. Vleyms
“Stadszicht”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Craie en couleurs sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en twee beige parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de deux perles beiges.No longer availableEstimate: € 1350/1450 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#694Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Liggend naakt”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu couché”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 42 x 69,5 cmEstimate: € 80/120 -
#267
Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#45
Een 18 karaats geel gouden geweven armband met hanger bezet met een Mexicaanse munt van 2 pesos 1945.
Bracelet tissé en or jaune 18 ct et un pendentif contenant une monnaie de 2 pesos mexicaine de 1945.No longer availableDim. 21,77 gEstimate: € 500/600 -
#547
Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 18,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 18,70 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1900/2000 -
#453
Een zittende Boeddha van speksteen op een houten voetstuk.
Bouddha assis en pierre de lard. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#271
Een zilveren theepot met een houten handvat en het deksel getooid met een adelaar. XIXe eeuw.
Théière en argent à anche en bois et au couvercle surmonté d’un aigle. XIXe siècle.No longer availableDim. 816,3 g BrutoEstimate: € 60/100 -
#738
“Battle of the Bulge” en “1944-1945, De Slag van de Ardennen in Beelde”. Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.
Deux livres concernant la Bataille des Ardennes.No longer availableEstimate: € 30/40