#308
Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
#132
Een zilveren Christus met INRI en schedel.
Crucifix au corps, INRI et crâne en argent.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 80/100 -
#738
Een lot oude kogel- en granaathulzen, alsook een knijpkat.
#646Heriz
#708C. Mahillon, Bruxelles
Een altsaxofoon.
Saxophone alto.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#8Alfred Shrimpton & Sons, Redditch
Grenenhouten cabinetje voor vishaken en zeilnaalden. Engeland, XIXde eeuw.
Petit cabinet en sapin pour des crochets de pêche et des aiguilles à voiles. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 80/120 -
#625
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200/1400 -
#192Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#325
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 400/500 -
#535
Een 18 karaats geel gouden cachetring met initialen.
#634
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#94
“Zeventiende eeuws landschap met boerderijen”. Olieverf op paneel.
“Paysage du XVIIe siècle avec fermes”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 100/150