Similar lots by type
-
#628
Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.
Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977
“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#708
Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une représentation d’une figure Impériale et servants et tortues, en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#730Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977
“St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.
”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#735
Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.
Une jardinière en faïence belge. Sur socle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#784
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Het deksel getooid met een vogel. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van De Klauw. Randschade.
Un vase à couvercle en faïence de Delft bleue et blanche. Le couvercle à décoration d’un oiseau. Marque sous la base : De Klauw. Dégâts au bord.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#762
Een aardewerken tabakspot met messingen deksel en met opschrift “Tabac de la Semois”.
Un pot à tabac en faïence à couvercle en laiton et inscription “Tabac de la Semois”.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#301
Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.
Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#780Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977
Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.No longer availableDim. h: 9 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#729
Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.
Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 47 - 54 cmEstimate: € 40/50 -
#238
Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met bladeren, bessen en vier vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje licht beschadigd.
Un vase en faïence décoration de feuilles, baies et de quatre petits oiseaux en haut-relief. Un petit bec d’oiseau cassé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#770Boch Frères Keramis
Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.
Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#46
Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.
Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 - 30 cmEstimate: € 60/80 -
#737
Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
Une série de quatre carreaux Art Déco de Hemiksem.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35/45 -
#537
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200/240 -
#843
Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80/100 -
#273
Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.
Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#705
Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#841
Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.
Trois paires de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase avec restauration.No longer availableDim. h: 17 - 23 cmEstimate: € 25/35 -
#725
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Un grand vase en faïence de Torhout, décor de chardons stylisés.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/60 -
#415
Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.
Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32/40 -
#663
Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40/50 -
#889
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#675Julia RamalhoPeriod: °1946
“Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.
”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#81
Een gewei van de oryx gazella.
Ramure d’oryx gazella.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 50/80 -
#503
Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#346
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#112A. Van den Berg
“Schip aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Navire au quai”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#721
Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.
Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 16 cmEstimate: € 60/100 -
#406
Een grote suikertang van zilver met Franse keuren en een kleine gemerkt M&N. Twee zilveren vaatjes zonder glas, een taartschep met zilveren handvat en een kleine kandelaar. Chester 1908.
Une grande pince à sucre au poinçons françaises et une plus petite pince à sucre avec marque M&N. Deux petits tonneaux sans verre, une pelle à tarte avec manche en argent et un petit candélabre. Chester 1908.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 30/40 -
#297
Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.
Un lot de quatre dessins:Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine.Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#394
Een lot van vier kristallen siervoorwerpen. Bestaande uit twee schalen, een vaas en een bonbonnière waarvan drie Murano en één Boheems.
Un lot de cristal comprenant deux plats, un vase et une bonbonnière. Les trois premiers Murano et le dernier en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997
“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#26
Een antieke kinderstoel/schommel.
Une chaise balançoire ancienne pour enfants.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 50/80 -
#521
Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#529
“Ritualistisch naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening: Jofra.
”Nu rituel”. Techniques mixtes sur toile. Porte la signature: Jofra.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 120/200