Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.

Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.

Une jardinière en faïence de Rouen.
Dim. b: 48 cm
SKU: 2901190803.
Category: Aardewerk.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #803
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #841

    Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.

    Trois paires de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase avec restauration.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #737

    Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.

    Une série de quatre carreaux Art Déco de Hemiksem.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #889

    Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #730
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.

    ”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.

    Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #725

    Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.

    Un grand vase en faïence de Torhout, décor de chardons stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #762

    Een aardewerken tabakspot met messingen deksel en met opschrift “Tabac de la Semois”.

    Un pot à tabac en faïence à couvercle en laiton et inscription “Tabac de la Semois”.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #784

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Het deksel getooid met een vogel. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van De Klauw. Randschade.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft bleue et blanche. Le couvercle à décoration d’un oiseau. Marque sous la base : De Klauw. Dégâts au bord.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #238

    Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met bladeren, bessen en vier vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje licht beschadigd.

    Un vase en faïence décoration de feuilles, baies et de quatre petits oiseaux en haut-relief. Un petit bec d’oiseau cassé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #735

    Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.

    Une jardinière en faïence belge. Sur socle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #750
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #628

    Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.

    Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #770
    Boch Frères Keramis

    Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.

    Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.

    Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 - 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #708

    Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Une représentation d’une figure Impériale et servants et tortues, en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #537

    Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.

    Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #663

    Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #729

    Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.

    Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 47 - 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #705

    Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.

    Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #780
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.

    Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.

    Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415

    Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.

    Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #675
    Julia Ramalho
    Period: °1946

    “Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.

    ”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 39 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #140
    Delvaux

    Een lederen halssnoer met hanger en slot van zilver en met stofzakje en in origineel etui.

    Un collier en cuir avec pendentif et fermoir en argent avec étui en tissus et dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180
  • #721

    Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.

    Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 - 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #189
    Bruynseels

    “Jaarmarkt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marché annuel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #587

    “Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #827

    Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.

    Un bagage de voiture en cuir et fermoirs en cuivre. A l’intérieur deux tiroirs amovibles.
    No longer available
    Dim. 38 x 85 x 49 cm
    Estimate: € 42 / 46
  • #380

    Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.

    Six colliers de perles couleurs différents.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #716

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.

    Une carpette d’Afghanistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 182 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #519
    Peter Jan Schuin

    “Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.

    ”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #808

    Twee Kameroenese Fang maskers.

    Deux masques Fang du Cameroun.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    “Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.

    ”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #736
    Indo-Gabbeh

    Een wollen Gabbeh-tapijt.

    Un tapis Gabbeh en laine.
    No longer available
    Dim. 170 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #138

    Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.

    Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More