Other lots in this auction
-
#331V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#143Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 35 / 40 -
#75Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.
Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#225Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#136Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#245Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#49Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#300Frans Roosemaele“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Portrait”. Fusain sur papier. Signé et daté 1975.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.
Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#351Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 200

