Other lots in this auction
-
#487
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#329Schmitz
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeve . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53,5 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#563
Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolores, dont deux sont marquées par Royal Copenhagen et une par Bing & Grondahl.No longer availableDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 140/160 -
#370
Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
Une table basse ronde avec plateau en onyx sur un trépied en laiton.No longer availableDim. Ø: 50 cm h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#477
Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.
Un tigre japonais en bronze. Epoque Meji. Avec des yeux en verre. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 150/250 -
#367
Een gesculpteerd stenen koro versierd met hondjes en olifantenkoppen en het deksel getooid met een Fo-hond en een zittende Boeddha.
Un koro en pierre sculptée décorée de chiens et de têtes d'éléphants et le couvercle orné d'un chien Fo et d'un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 28 & 14 cmEstimate: € 40/50 -
#500
Een olie- en azijnstelletje met kristallen flesjes in 813‰ zilveren montuur. Mogelijk Duitsland, XIXe eeuw. 230 gram (zonder flesjes).
Un ensemble d'huile et de vinaigre avec des bouteilles en cristal dans des montures en argent 813 ‰. possible Allemagne, XIXème siècle. 230 grammes (sans bouteilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#44Frans DillePeriod: 1909 - 1983
“Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.
Violoniste aux roses dans un paysage . Lithographie. Signée et datée 1977. Triptyque.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#555
Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.
Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 750/850 -
#284Jan VanrietPeriod: °1948
“Lenin in Antwerpen”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1992 achteraan.
Lénine à Anvers . Technique mixte. Signé et daté 1992 au dos.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100/160 -
#330
Een 18 K geelgouden fijne ketting. Te herstellen.
Chaîne en or jaune 18 K. A réparer.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80/150 -
#579
Een lot van drie oriëntaalse werken, bestaande uit een tangka, een afbeelding van een Geisha en een voorstelling met een godheid op een zwijn.
Un lot de trois œuvres orientales, consistant en une tangka, une image d'une Geisha et une représentation d'une divinité sur un sanglier.No longer availableDim. 30 x 26; 41 x 34 & 40 x 15 cmEstimate: € 60/80