#268
Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#370
Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
#26
Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.
#16
Een gepolychromeerde piedestal van hout en plaaster.
Un socle polychrome en bois et plâtre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527
#347
Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118
Een gesculpteerde ebbenhouten olifant met kunststof slagtanden.
Un éléphant en ébène sculpté avec des défenses en plastique.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#498
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#336
Een ovaal Edwardian dienblad met opstaande rand en plooivoet.
#46
Een klein gefineerd rond bijzettafeltje met vier laden en met ingelegd biesje versierd.
Petite table d'appoint ronde en placage à quatre tiroirs et décorée de traits incrustés.No longer availableDim. Ø: 50 cm h: 63 cmEstimate: € 35 / 45 -
#163
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.
Un bureau en chêne de style Renaissance avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120 / 200