Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.

Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.

Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2808180283.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #273

    “Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.

    “Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #293

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #263

    “Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #757

    “De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    ”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.

    Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

    Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 60

Other lots in this auction

  • #284
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chevaux devant l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #484

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening “Fangor 70”.

    “Composition”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Fangor 70”.
    No longer available
    Dim. 63 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille-rosedecor van lange lijzen aan een tafel.

    Une assiette octogonale en porcelaine de Chine, décor famille-rose de longues élises.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323

    Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.

    Un casque colonial. En liège recouvert de tissus.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #573

    “Visser met net”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    “Pêcheur au filet”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais vers 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #402

    Een vierkant bijzettafeltje in twee niveaus met een lade en op wieltjes.

    Une petite table à deux niveaux et un tiroir, sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,86 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #447

    Een Japanse doos van roodgelakt hout in twee compartimenten.

    Une boîte japonaise à deux compartiments en bois laqué rouge.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.

    Une réplique en bois d’un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #759

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir Oriental en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #828

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met klapblad. Opnieuw met vilt te bekleden.

    Une table de jeu à tablette abbattable en acajou. Revêtement en feutre à remplacer.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More