Similar lots by type
-
#293
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#283
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#263
“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#757
“De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243
Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 60 -
#408
Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.
Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273
“Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.
“Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#59A. Mayer
“Wasvrouwen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd en gesigneerd buiten de plaat.
“Laveuses”. Gravure sur bois. Monogrammée et signée hors planche.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#754
Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Schelde-oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bords de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. Art Déco sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de 0,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#626
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440
Een eikenhouten hangvitrine met twee deurtjes. Eén glas gebroken.
Une vitrine à suspendre à deux portes. Un verre est cassé.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#28
Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.
Lot varié de voitures miniature dont Matchbox et Siku. La plupart dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#210
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 600 / 800 -
#622
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400 / 600 -
#649
Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100