Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.

Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.

Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2808180293.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #293
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #243

    Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

    Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #253

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    “Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #408

    Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.

    Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #757

    “De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    ”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    “Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.

    “Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #133

    “Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.

    ”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #506

    Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 134 x 126 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #472

    “Rat en haar jong”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Rat et raton”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #224
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1971

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.

    ”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231
    Longchamp

    Een handtas en een pochette van oranje leder. Met stofzak en in originele doos.

    Un sac à main et une pochette en cuir orange. Avec sac anti-poussière et boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #764
    Hansi

    “Dorpstaferelen van de Eerst Wereldoorlog.” Ingekleurde prenten. Gedateerd 1917.

    ”Scènes villageoises de la Première Guerre Mondiale”. Images en couleurs.
    No longer available
    Dim. 31 x 20,5 cm x 2
    Estimate: € 60 / 100
  • #139
    Julien Celos
    Period: 1884-1953

    “Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vues de ville”. Triptyque à eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 145 x 58 cm (40 x 35 cm) x 3
    Estimate: € 300 / 360
  • #339
    Bernard Janssen
    Period: 1899 - 1963

    “Volmolen te Lier” & “De klappeien”. Twee ingekleurde etsen, waarvan het tweede naar een werk van Opsomer.

    ”Volmolen à Lier” & “De klappeien”. Deux eaux-fortes en couleurs, dont la deuxième d’après une oeuvre de Opsomer.
    No longer available
    Dim. 17 x 24,5 &19,5 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #552
    George Gregory
    Period: 1849 - 1938

    ‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900

    “Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #41

    Drageoir van porselein met bloemendecor. Op gegoten metalen voet.

    Drageoir en porcelaine à décor de fleurs. Sur base en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #683

    Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More