Similar lots by type
-
#407Kaiser
Een lot van negen vogeltjes van biscuit, waarbij acht meerkleurig en één monochroom wit. Allen gemerkt. Het laatste met kleine restauratie.
Un lot de neuf oiseaux en biscuit, dont huit polychromes et un blanc. Ce dernier avec restauration. Marqués.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#408Kaiser
Een lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un lot de trois oiseaux en biscuit polychrome. Marques sous la base et numérotés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#401Kaiser
Een lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Allen gemerkt en genummerd onderaan.
Un lot de trois oiseaux en biscuit, tous marqués et numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#664J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#528
Een paar clowns van Murano glas.
Une paire de clowns en verre Murano.No longer availableDim. h ± 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#358
Twee oude bajonetten, waarvan één gemerkt Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une marquée Carl Eickhorn. Usures.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Vanden Schilde à Bruxelles
Een vergulde schouwpendule met bol uurwerk in blauwgelakte kast en getooid met een jonge vrouw met bloemenmand.
Une pendule de cheminée avec horloge sphérique et armoire bleue, décoration d’une jeune femme et panier de fleurs.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941
“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#823
Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
Un vitrail avec lumière représentant Anvers et cathédrale.No longer availableDim. 74 x 31 cmEstimate: € 45 / 50 -
#395
Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550 / 600 -
#529
“Ritualistisch naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening: Jofra.
”Nu rituel”. Techniques mixtes sur toile. Porte la signature: Jofra.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 120 / 200