Similar lots by type
-
#401KaiserEen lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Allen gemerkt en genummerd onderaan.
Un lot de trois oiseaux en biscuit, tous marqués et numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#407KaiserEen lot van negen vogeltjes van biscuit, waarbij acht meerkleurig en één monochroom wit. Allen gemerkt. Het laatste met kleine restauratie.
Un lot de neuf oiseaux en biscuit, dont huit polychromes et un blanc. Ce dernier avec restauration. Marqués.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#408KaiserEen lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un lot de trois oiseaux en biscuit polychrome. Marques sous la base et numérotés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#499Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991“Zonsondergang op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Coucher de soleil en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 102 x 83 dmEstimate: € 40 / 60 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 169 cmEstimate: € 200 / 240 -
#734Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42 / 48 -
#10Elf zilveren munten waaronder onafhankelijk van Belgie 1830-1980. “L’Independance de la Belgique” en Boudewijn Koning der Belgen 1951-1976. In een het houten doosje met inleg van ivoor.
Onze pièces en argent dont des pièces de la Belgique Indépendante 1830-1980 et du Roi des Belges Baudouin 1951-1976.No longer availableDim. 280 gEstimate: € 60 / 100 -
#714Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400 / 600 -
#118Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.No longer availableDim. ± 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250 / 300 -
#535Een Guanyin van gesculpteerd roze kwarts. Met houten voetstuk en in originele doos. Chinees werk.
Une Guanyin en quartz rose sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13,5 + 3,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 215 x 148 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406Een grote suikertang van zilver met Franse keuren en een kleine gemerkt M&N. Twee zilveren vaatjes zonder glas, een taartschep met zilveren handvat en een kleine kandelaar. Chester 1908.
Une grande pince à sucre au poinçons françaises et une plus petite pince à sucre avec marque M&N. Deux petits tonneaux sans verre, une pelle à tarte avec manche en argent et un petit candélabre. Chester 1908.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 30 / 40 -
#596AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 348 x 87 cmEstimate: € 120 / 200

