Similar lots by type
-
#668
Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/180 -
#523
“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#771
Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#740Val Saint-Lambert
Een paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#253
Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500/4000 -
#734
Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#445
Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#730
Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#364
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60/80 -
#248
Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#735
Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/65 -
#295
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#661
De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#657
Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#750
Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#777
Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20/25 -
#446Henriette Ronner
“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#720
Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#739Noritake
Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#710
Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#745
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#677
Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.
Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#773
Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#758
Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#258
Een reliëf van een ballerina in gips. Uit de omgeving van Jan Cockx.
Une ballerine en relief en plâtre. Entourage de Jan Cockx.No longer availableDim. H. 167 cmEstimate: € 200/240 -
#314Floris Jespers
“Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.
”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#795
4 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
Quatre chaises en noyer style Louis Philippe avec assises cannées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#17
Een kruikje met zes likeurbekertjes op een dienblad van meerkleurig aardewerk. Rouen.
Une cruche et six gobelets à liqueur sur plateau en faïence polychrome. Rouen.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#804
Een theeservies van Japans porselein, bestaande uit een theepot, een melkkan, een suikerpot, vijf kopjes met zes ondertasjes, een kom, elf kleine bordjes en twee grote borden. Eén dekseltje manco.
Un service à thé en porcelaine du Japon, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, cinq tasses, six soucoupes, un bol, onze petites assiettes et deux grandes assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#621
Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.
Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#299Felix Timmermans
“Zwerver in de sneeuw”. Tekening. Gesigneerd.
”Vagabond dans la neige”. Dessin. Signé.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#325Val St. Lambert
Een reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/125 -
#645Swarovski
Een lot vogeltjes van geslepen kristal, bestaande uit een nestje met vier kuikens, een pelikaan, een kiwi, twee eendjes, een duif, een pinguïn en twee kleine vogeltjes.
Lot d’oiseaux en cristal taillé comprenant un nid à quatre poussins, un pélican, un kiwi, un pigeon, un pingouin et deux petits oiseaux.No longer availableDim. h: 1,5 - 4,5 cmEstimate: € 100/120 -
#47
Een lot van vijf stuks Delfts aardewerk.
Un lot de cinq pièces en faïence de Delft.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 50/60 -
#86
Een kleine eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en versierd met gebeeldhouwde Lodewijk XV-motieven.
Un petit secrétaire en chêne avec tablette abattante avec deux tiroirs sous la tablette, décorations de motifs Louis XV.No longer availableDim. 100 x 80 x 42 cmEstimate: € 120/200