Other lots in this auction
-
#345
Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. Bovenkant ligt getrokken.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. La partie supérieure légèrement courbée.No longer availableDim. 80 x 124 x 55 cmEstimate: € 100/140 -
#355
Een hoekmeubel met een gebeeldhouwde lade en een paneeldeur. XIXe eeuw.
Un meuble en coin à tiroir sculpté et une porte panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 97 x 95 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#414Michel De Goeye
“De Kwezels.” Ets. Gesigneerd, épreuve d’artiste.
”Les bigotes”. Une eau-forte, signée. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 20/25 -
#752Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.
”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#730
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,86 gEstimate: € 200/300 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250 -
#576Amanaban
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200/260 -
#908
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40 -
#447
Drie z.g. slavenbeeldjes van gepolychromeerd gips.
Trois statues dites d’esclaves en plâtre polychrome.No longer availableDim. l: 20 & h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#279
Een albasten lamp met een jongetje dat met een kat speelt. Enkele reparaties aan de voet en haarlijnen in de kap.
Une lampe en albâtre d’un garçon jouant avec son chat. Quelques réparations au pied et cheveux dans la coupole.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#855Val St. Lambert
Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.
Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#878
Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50